AliExpress dostarczy paczki następnego dnia. Gigant otwiera hub logistyczny w Polsce

2021.10.12

Globalna platforma handlu internetowego, należąca do Alibaba Group, otworzyła pierwsze samodzielne centrum logistyczne w Polsce.

Zakończyła się realizacja pierwszego samodzielnego centrum logistycznego giganta handlu internetowego w Polsce. Otwarcie inwestycji, która powstała we współpracy z Cainiao, ramieniem logistycznym platformy, pozwoli na dostarczenie paczki następnego dnia w kluczowych miastach przed dniem singla, czyli największym festiwalem zakupowym na świecie

Polska stała się regionalnym hubem AliExpress w Europie Środkowo-Wschodniej. Nowy magazyn służy jako centrum realizacji dla sprzedawców AliExpress wysyłających produkty bezpośrednio z Polski i jest największą inwestycją w infrastrukturę zrealizowaną przez AliExpress w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Inwestycja powstała w pobliżu Łodzi i oferuje 10 000 metrów kwadratowych powierzchni. Działalność nowego centrum logistycznego rozpocznie się przez przed listopadowym Dniem Singla na AliExpress, czyli największym na świecie Globalnym Festiwalem Zakupów.

Zamówienia wysyłane z hubu logistycznego zostaną dostarczone w gwarantowanym terminie 3 dni na terenie całej Polski i powinny dotrzeć do największym miast, takich jak Warszawa, Łódź, Poznań, Kraków i Katowice już następnego dnia w przypadku niektórych zamówień. Lokalizacja hubu będzie również wykorzystywana do obsługi okolicznych rynków, takich jak Czechy, Austria, Słowacja i Niemcy.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.