Miniaturka Technopark Pomerania

Technopark Pomerania
Szczecin, Cyfrowa 2-8, Niemierzyńska 17a

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Inne nazwy
Park Naukowo-Technologiczny Pomerania
Otaczające ulice
Cyfrowa, Niemierzyńska
Kod pocztowy
71-441
Rodzaj struktury
Zespół budynków
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
biurowy
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2010
Zakończenie budowy
2015 luty

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
4
Kondygnacje podziemne
1
Powierzchnia użytkowa
13420 m2
Powierzchnia biurowa
6302 m2
Powierzchnia handlowo-usługowa
300 m2

Opis

Biurowiec Technopark Pomerania powstał w Szczecinie przy Niemierzyńskiej 17a, Cyfrowej 2-8. Funkcjonuje równiez pod nazwą Park Naukowo-Technologiczny Pomerania. Budowa obiektu biurowego rozpoczęła się w 2010, a zakończyła się w lutym 2015 roku. Użytkowa powierzchnia tego czterokondygnacyjnego budynku wynosi 13420 m.kw., z czego największą część zajmuje powierzchnia biurowa - 6302 m.kw., mniej powierzchnia handlowa - 300 m.kw.. Obiekt został zbudowany przez Lechbud i Tembud-Bis SZUT m, a jego projektantami są architekci z pracowni Portal Pracownia Projektowa. W sąsiedztwie stoją Centrum Innowacji Pomerania, Inkubator Przedsiębiorczości Pomerania oraz Inkubator Przedsiębiorczości Pomerania.

Informacje dodatkowe

 • Technopark Pomerania to zespół obiektów zarządzanych przez Szczeciński Park Naukowo ? Technologiczny, gdzie realizowane są programy wsparcia rozwoju przedsiębiorstw, wynajem biur oraz świadczenie usług w centrum danych
 • 23 marca 2015 roku odbyło się otwarcie trzech budynków biurowych wraz z serwerownią
Ostatnio zmodyfikowano 2021-12-31 09:01:28

Wiadomości o Technopark Pomerania

Powiązane firmy

Forum opinii Technopark Pomerania


 • AgataW
  Użytkownik
  2014-07-22 09:09:51
  Wiatm,

  czy sa jakiekolwiek plany dotyczace zagospodarowania technoparku na czesc laboratoryjna czyli miejsce gdzie mogliby pracowac biolodzy chemicy i biotechnolodzy? We wszystki wiekszych, szanujacych sie miastach technoparki powstaja wlasnie po to by rozwijac branze biotechnologiczna. W Szczecinie liczy sie tylko IT? Po co wiec szkolic ponad 500 biologow chemikow biotechnologow rocznie skoro nie ma szansy na zatrudnienie w regionie ?!

 • bzdura
  Gość
  2014-07-22 20:23:22
  a kto powiedział że kończąc studia w regionie będzie praca w regionie? dawno takiej bzdury nie czytałem. Idąc tym tropem zapytam po co ludzie idą na takie studia skoro wiedzą doskonale że w regionie nie ma dla nich roboty w takim zawodzie? Coś tak idiotycznego zapewne pisała ofiara polskiego systemu edukacyjnego - były gimbus;

 • do nemada stepowego
  Gość
  2015-07-18 09:26:58
  Pani AgataW dobrze napisała. Pan bzdura - Gość nie powinien się publicznie wypowiadać z wiedzą małolata w głowie zakodowaną na słowo "brać"

 • Ryszard Słowianin.
  Gość
  2017-11-17 21:00:02
  Byłem dzisiaj tj.17.11.2017 r.w Parku Naukowo-Technologicznym w dwóch budynkach. Jedyne co widziałem to tylko Hole z ochroną i więcej nic. To są po prostu jakieś Biurowce w których siedzą jakiś ludzie których nie widziałem, pozamykani w pokojach i nie wiadomo co tam robią.Wynajmują te pokoje jakieś prywatne firmy ,chyba tylko do działalności biurowej.Nie wiem czy za wynajęcie tych biur płacą te jakieś firmy ,czy Budżet Miasta Szczecina, w ramach jakiegoś wsparcia rozwoju przedsiębiorstw. Nie widziałem i wiem czy jest tam jakieś Centrum Komputerowe i czy są jakieś " świadczenia w centrum danych",jakieś Centrum Innowacji, Inkubator Przedsiębiorczości lub Kompleks Handlowo- Usługowy.Nie ma tu nic z tych tematów. Wobec tego ten ośrodek powinien mieć jakąś nazwę w stylu " Powierzchnie Biurowe do wynajęcia".Na tą niby działalność naukową ,miasto wydało razem z UE miliony złotych.A efekty ?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.