Ruszyła budowa inwestycji Sowińskiego 78 w Szczecinie


2019.10.15
Autor: Urbanity.pl
Przy ulicy Sowińskiego 78 w Nowym Mieście w Szczecinie rozpoczęła się budowa budynku mieszkalnego, w którym powstanie niecałe 250 mieszkań. Równocześnie oficjalnie ruszyła sprzedaż lokali w inwestycji Grupy White Stone.

Grupa kapitałowa White Stone poinformowała o rozpoczęciu budowy oraz sprzedaż nowej inwestycji Sowińskiego 78 w Szczecinie. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia City Architekci.

Inwestycja składa się z 7-kondygnacyjnego budynku, w którym znajdzie się 246 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 26 do 63 metrów kwadratowych i układach 1-, 2- i 3-pokojowych. Sowińskiego 78 oferuje również 6 lokali handlowo-usługowych na parterze oraz dwupoziomowy podziemny parking samochodowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji przy Sowińskiego 78 będą mieli również dostęp do kameralnego patio. Deweloper rozpoczął już sprzedaż mieszkań. Biuro sprzedaży znajduje się przy ulicy Powstańców Śląskich 5/7. Ceny lokali zaczynają się od 6400 PLN za mkw.

Generalnym wykonawcą jest firma Prime Construction. Oddanie do użytku projektu Sowińskiego 78 w Szczecinie zaplanowano na koniec 2021 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.