Rośnie nowa wizytówka Szczecina. Prestiżowa inwestycja zaoferuje apartamenty i biura [zdjęcia]


2022.05.12
Autor: Urbanity.pl
Trwa przebudowa dawnego biurowca Telewizji, który po oddaniu do użytku ma szansę stać się jedną z większych i najbardziej prestiżowych inwestycji w Szczecinie.

Przy najpiękniejszym oraz największym parku w Szczecinie trwa realizacja prestiżowej inwestycji wielofunkcyjnej - Sky Garden. Projekt powstaje w ramach przebudowy dawnego biurowca Telewizji przy ulicy Niedziałkowskiego. Wiodącym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni biurowej i usługowej została firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o. Inwestorem i właścicielem obiektu jest Idea - Inwest Sp. z o.o.

Sky Garden w Szczecinie to 19-kondygnacyjny budynek, w którym znajdą się apartamenty mieszkalne, powierzchnia biurowa klasy A, a także przestrzeń pod handel i usługi. Łączna powierzchnia inwestycji to 14 000 mkw.

ZDJĘCIA Z PRZEBUDOWY OBIEKTU

Projekt pn. „Sky Garden” zaoferuje 114 apartamentów mieszkalnych zlokalizowanych od trzeciej kondygnacji wzwyż. Na parterze zaplanowano przestrzeń handlowo-usługową, natomiast na pierwszym i drugim piętrze biura klasy A o łącznej powierzchni około 2 400 mkw. Całość uzupełni parking samochodowy na 110 miejsc w hali garażowej.

72-metrowy Sky Garden w swojej ofercie posiada apartamenty w układach od dwu do pięciu pokoi. Aż 92 mieszkania posiadają tarasy o powierzchni do 70 mkw.

Inwestycja zostanie oddana do użytku w I kwartale 2023 roku.

„ Przebudowa dawnego biurowca Telewizji jest jedną z większych i najbardziej prestiżowych inwestycji w Szczecinie. W samym sercu miasta powstanie obiekt o wysokim standardzie wykończenia, nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych i niepowtarzalnej estetyce.
Dzięki zaprojektowaniu specjalnych okien powstaną ogromne przeszklone powierzchnie, które zapewnią mieszkańcom niepowtarzalne widoki. Bez wątpienia Sky Garden będzie nową wizytówką Szczecina”
. - powiedziała Iwona Zielińska Wiceprezes Zarządu firmy Idea- Inwest Sp. z o.o.

Inne wiadomości o Sky Garden

Komentarze


 • Czytelnik
  Gość
  2022-05-12 21:37:24
  Świetny projekt.

 • Oscar
  Gość
  2022-05-13 06:59:05
  Po otwarciu I zagospodarowaniu obiektu “ dowiemy “ sie czy zasluguje na dobra recenzje. Pompowanie przed wczesniej euforii nic nie znaczy.
  Architektom I wykonawcom Zycze powodzenia.

 • Ludwik
  Gość
  2022-05-13 19:36:45
  Pracuje tam i mogę powiedzieć że szału nie robi na razie projekt jest sam w sobie oklepany choć i nowatorski na zachodzie znany od dawna, czy luksusowe mieszkania ? Zależy jak na to spojrzeć jeśli ktoś nie był nigdy w luksusowym apartamencie nie do końca wie jak wygląda i jest uposażony ale w przybliżeniu w 70% będą takie przypominać, w sumie za taki widok panoramę dam jak na Szczecin 7 sam bym kupił jedno mieszkanko

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.