Otwarcie hotelu ibis Styles Szczecin Stare Miasto. Motywem przewodnim cyrk


2022.08.12
Autor: Piotr Maślak
Na hotelowej mapie Szczecina pojawił się nowy obiekt. W ścisłym centrum miasta otwarty został ibis Styles Szczecin Stare Miasto pod marką Accor. To pierwszy hotel tej marki na Pomorzu Zachodnim. Zobacz niepowtarzalne wnętrza obiektu.

Hotel ibis Styles Szczecin Stare Miasto otworzył drzwi dla pierwszych gości. W ofercie nowego hotelu znajduje się 161 nowoczesnych pokoi, z których każdy posiada łóżka Sweet Bed™ by ibis. Dla rodzin z dziećmi przygotowano kącik zabaw. Goście hotelowi mogą skorzystać z patio oraz restauracji Winestone serwującej dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Część biznesowa hotelu oferuje w pełni wyposażone i nowoczesne sale konferencyjne.

To kolejny obiekt znany z kreatywnego designu i unikalnych motywów przewodnich. Tym razem jest nim cyrk. Za projekt wnętrz odpowiada firma Detal z Trójmiasta. ibis Styles Szczecin Stare Miasto zlokalizowany jest w historycznej części Szczecina i spełnia wymagania budownictwa ekologicznego, co potwierdza certyfikat BREEAM. Inspiracją do niepowtarzalnego motywu przewodniego było połączenie dziecięcej fantazji z nowoczesnym i eleganckim wystrojem, który angażuje i przykuwa uwagę. Wykorzystanie cyrkowych elementów zaprasza wszystkich do podróży z cyrkową załogą i spełnieniu dziecięcych marzeń w ucieczce od rzeczywistości.

Za projekt architektoniczny budynku odpowiada Federacyjne Biuro Architektoniczne. Właścicielem hotelu jest największa w Polsce i w Europie Wschodniej grupa inwestująca w nieruchomości hotelowe - Orbis.

Inne wiadomości o Hotel ibis Styles Szczecin Stare Miasto

Komentarze


  • Mati
    Gość
    2022-08-18 12:03:59
    Ekstra! :D

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.