Można już korzystać z hali sportowej TME w Szczecinie

2020.12.23

Zakończyła się realizacja hali sportowej przy zespole Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Szczecinie, której koszt budowy wyniósł ponad 20 mln zł.

Nowa szczecińska hala sportowa pełni głównie funkcję szkolnej sali gimnastycznej z programem uzupełniającym. Główna sala to wielofunkcyjne boisko do koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej. Salę można dzielić na trzy mniejsze boiska.

Nowoczesna hala przy zespole Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych posiada trybuny, które mogą pomieścić ponad 200 widzów. Przy boisku zainstalowane zostały dodatkowe rozkładane trybuny. W obiekcie zamontowana została duża tablica wyników oraz system nagłaśniający.

Wewnątrz hali znajduje się winda, która przystosowana jest do przewożenia osób na wózkach inwalidzkich. Na parterze i piętrze mieszczą się dodatkowe dwie sale - fitness i siłownia. Na dachu hali TME zamontowane zostały panele fotowoltaiczne.

Nadzór nad inwestycją sprawował Wydział Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Szczecin. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Lepiko Sp. z o.o. Koszt budowy hali w Szczecinie to ponad 20 mln zł brutto.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.