Kolejna inwestycja 7R w Szczecinie. Deweloper buduje rynek magazynowy w tym mieście

2021.02.05

Rozpoczęła się budowa nowego parku magazynowego na terenie województwa zachodniopomorskiego. Najnowszym projektem spółki 7R jest 7R Park Szczecin z pierwszym poufnym najemcą na pokładzie.

Jedną z największych inwestycji na zachodniopomorskim rynku magazynowym w 2020 było rozpoczęcie projektu BTS dla firmy Hultafors Group w Goleniowie, który realizuje 7R.

Obecnie rozpoczęła się budowa kompleksu magazynowego 7R Park Szczecin, który składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni 58 000 metrów kwadratowych. Będzie to trzecie duże przedsięwzięcie dewelopera 7R na tych terenach. Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na połowę 2021 roku. Generalnym wykonawcą 7R Park Szczecin została firma Dekpol.

W tym miesiącu do użytku zostanie oddany nowoczesny obiekt dla Hultafors Group, będący pierwszym w kraju zautomatyzowanym magazynem klasy A. Natomiast w Szczecinie funkcjonuje już magazyn miejski 7R City Flex Last Mile Logistics. Tym samym stolica województwa zachodniopomorskiego staje się strategiczną lokalizacją dla wielu polskich i zagranicznych firm.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.