Ukończono stan surowy Baltic Park Molo

2014.06.12

Pierwszy etap budowy świnoujskiego kompleksu wszedł w zaawansowaną fazę, obecnie projekt jest na etapie stanu surowego otwartego, a w ciągu najbliższych kilkunastu dni ma ruszyć budowa części hotelowej.

Budowa pierwszego etapu, którego generalnym wykonawcą jest firma Strabag planowana jest na pierwsze półrocze 2015 roku.

Większość apartamentów jest już sprzedana, jak informuje inwestor - Zdrojowa Invest, w ofercie pozostało jeszcze około 10% z nich. Cena lokali mieszkalnych w budynku waha się od kilku do 20 tys złotych, w zależności od piętra na którym się znajduje i widoku jaki ma z okien.

Całość inwestycji Baltic Park Molo, z wyłączeniem molo, ma pochłonąć około 250 mln zł. Budowa podzielona jest na etapy. W pierwszym powstają budynki mieszkalne z lokalami o wysokim standardzie z 16-oma lokalami użytkowymi w części parterowej oraz pierwszy hotel w standardzie 5-gwiazdkowy w Świnoujściu. Do 2015 ma natomiast powstać większa część handlowo-usługowa i sportowa, Aquapark, promenada oraz centrum konferencyjne mogące pomieścić nawet 1200 osób. W ostatnim etapie wzniesiony będzie drugi hotel, a koniec budowy nastąpi wraz z powstaniem molo.

Źródło: propertynews

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.