Cztery gwiazdki Zalewskiego w Mrzeżynie. Wkrótce otwarcie hotelu

2020.03.17

Wiosną otwarty zostanie czterogwiazdkowy Hotel Zalewski w Mrzeżynie, którego inwestorem jest spółka będąca częścią grupy kapitałowej należącej do Janusza Zalewskiego.

Hotel Zalewski w Mrzeżynie to 6-kondygnacyjny budynek hotelowy w standardzie czterech gwiazdek. Inwestycja powstaje nad samym brzegiem morza, na działce przy ulicy Kołobrzeskiej. Łącznie w hotelu znajdzie się 550 miejsc noclegowych w pokojach oraz specjalnie przygotowanych dwóch apartamentach.

Kompleks w Mrzeżynie oferował będzie także sześć stref - strefa do wypoczynku, strefa Aquaparku, strefa basenowa, strefa SPA, strefa dla dzieci oraz strefa relaksu zagospodarowana na wydmach – siłownia na świeżym powietrzu oraz miejsca z roślinnością.

Na fasadzie Hotelu Zalewski pojawi się dużo przeszkleń, a przy wykończeniu obiektu użyte zostały najwyższej jakości materiały oraz elementy wyposażenia wnętrz.

Projekt architektoniczny hotelu przygotowała szczecińska TUES Pracownia Architektury, natomiast projekt wnętrz powstał na deskach Pracowni Aranżacji Wnętrz Artbuta z Kołobrzegu.

Inwestorem jest spółka Sandra Bis, która jest częścią grupy kapitałowej należącej do Janusza Zalewskiego. Jest on właścicielem m.in. ośrodków Sandra Spa w Pogorzelicy i w Karpaczu.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.