Pierwszy apartamentowiec Pinea w Pobierowie z wiechą


2021.01.05
Autor: Urbanity.pl
Wcześniej niż zakładał harmonogram zakończyły się prace żelbetowe łącznie z betonowaniem dachu na budowie budynku apartamentowego kompleksu Pinea w Pobierowie. Niebawem rozpocznie się budowa hotelu sieci Hilton.

Pierwszy budynek apartamentowy kompleksu Pinea Resort & Apartments w Pobierowie osiągnął już tzw. stan zero i z tej okazji 22 grudnia 2020 roku odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy. Na tydzień przed zakładanym terminem zakończono prace żelbetowe łącznie z betonowaniem dachu. Pierwszy etap kompleksu Pinea będzie gotowy w połowie tego roku.

Inwestycja zlokalizowana jest w centrum miasta, pomiędzy dwoma zejściami na plażę, przy samym brzegu. Wszystkie apartamenty zorientowane są na morze.

Pinea Resort & Apartments w Pobierowie to docelowo trzy budynki - powstający apartamentowiec z prywatnymi mieszkaniami wakacyjnymi, budynek z apartamentami wakacyjnymi w systemie condo oraz całoroczny hotel sieci Hilton Garden Inn, w którym mieściło się będzie także zaplecze rekreacyjno-usługowe w tym m.in. fitness, beauty, SPA czy zespół krytych basenów.

Od strony dróg prowadzących nad morze zaplanowano w budynkach część handlowo-usługową wraz z małą gastronomią. Pod kompleksem znajdzie się obszerna hala garażowa.

W tym roku rozpocznie się budowa ostatniego etapu kompleksu Pinea Resort & Apartments, który składa się z hotelu sieci Hilton, condohotelu oraz części rekreacyjno-rehabilitacyjnej. Za projekt tzw. małej architektury odpowiada projektant Paweł Grobelnypod, natomiast projekt architektoniczny kompleksu przygotowało międzynarodowe biuro projektowe Chapman Taylor. Generalnym wykonawcą inwestycji w Pobierowie jest Strabag.

Inne wiadomości o Pinea Resort & Apartments Pobierowo

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.