Kameralna inwestycja Nove Dopiewo na ukończeniu


2023.01.25
Autor: Bartosz Motorek
W podpoznańskiej miejscowości Dopiewo dobiega końca budowa kameralnego budynku wielorodzinnego pod nazwą Nove Dopiewo. Prace budowlane zmierzają do końca, a ich finał zaplanowano na II kwartał br. Deweloperem jest Scandic Park.

Nove Dopiewo to obecnie jedna z dwóch inwestycji o charakterze mieszkaniowym, którą realizuje spółka Scandic Park. W miejscowości Dopiewo pod Poznaniem trwa budowa kameralnego budynku wielorodzinnego, w którym znajdzie się 20 mieszkań. Prace budowlana zakończą się w drugim kwartale tego roku.

Inwestycja zlokalizowana jest na działce u zbiegu ulic Konarzewska i Łąkowa w gminie Dopiewo. W ramach projektu powstaje trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym znajdują się mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 30 do 64 metrów kwadratowych i układach od kawalerek po lokale dwupokojowe. Mieszkania mieszczące się na parterze posiadają ogrody o powierzchni od 41 do nawet 110 mkw. Ceny zaczynają się od 225 792 zł brutto za kawalerkę o powierzchni 30.72 mkw.

Deweloper planuje zagospodarowanie wspólnej przestrzeni rekreacyjnej dla mieszkańców inwestycji Nove Dopiewo. Inwestycja realizowana jest zgodnie z planem. Całość ma być gotowa w II kwartale 2023 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.