Trwa metamorfoza Kupca Poznańskiego


2018.09.12
Autor: Urbanity.pl
Trwają zaawansowane prace modernizacyjne w Kupcu Poznańskim, dzięki którym centrum zyska nowoczesny wygląd wejścia i holu windowego, wygodną strefę relaksu na zewnętrznym tarasie oraz mural na jednej z zewnętrznych ścian.

Od początku 2018 roku w Kupcu Poznańskim całkowicie zmodernizowano wejście biurowe od strony ulicy Strzeleckiej. Na ścianach i podłogach pojawiły się białe spieki, które można zobaczyć również w holu windowym i w toaletach na 5 piętrze. Wymieniono również na nowe cztery z pięciu wind w biurowcu.

W czerwcu zakończyły się prace remontowe powierzchni całego korytarza na piątym piętrze budynku - odświeżono ściany i położono nową wykładzinę dywanową. Latem natomiast otwarty został na nowo taras zewnętrzny na II piętrze, gdzie znajduje się strefa relaksu z wygodnymi sofami, krzesłami i ławami ogrodowymi.

Ciągnąca się przez 3 piętra, wysoka ściana w części biurowej Kupca Poznańskiego zyskała wielki mural - malowidło nawiązujące do nowoczesnego, biznesowego, często informatycznego charakteru najemców. Zwiększona została również w budynku liczba stojaków rowerowych.

Do końca roku w biurowcu pojawi się jeszcze kilka nowości. Niebawem rozpocznie się remont powierzchni 3 piętra oraz wejścia od strony ulicy Wrocławskiej. Pojawi się dodatkowa winda i recepcja w eleganckim stylu. W części handlowej niebawem również pojawi się coś nowego - strefa coworkingowa

Zarządcą Kupca Poznańskiego, które otwarte zostało w 2001 roku jest NAI Estate Fellows. Centrum handlowo-biurowe ma sześć pięter i oferuje 30 000 mkw. powierzchni - 3 piętra powierzchni handlowej, 3 poziomy przestrzeni biurowych oraz 150 miejsc na parkingu podziemnym dla klientów i prawie 100 najemców. Budynek znajduje się u zbiegu ulic Podgórnej, Św. Marcina, Szkolnej oraz Wrocławskiej.

Inne wiadomości o Kupiec Poznański

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.