Trwa budowa Enklawy Winogrady w Poznaniu

2019.03.28

Na poznańskich Winogradach, u zbiegu ulic Czarnej Roli i Pasterskiej ruszyła budowa osiedla Enklawa Winogrady, które składało się będzie z trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych.

Budowa nowego poznańskiego osiedla trwa jednocześnie niemal na całej działce u zbiegu ulic Czarnej Roli i Pasterskiej. Wykonawca inwestycji wykopał już fundamenty pod wszystkie budynki, oznaczone literami A, B i C oraz przygotował pierwsze ściany w podziemnej hali garażowej. Równolegle wykonywane są podciągi, szalowanie i zbrojenia. W budynku A jest murowana klatka schodowa. Natomiast w budynku B, oprócz wykopów pod fundamenty, nastąpiło wylanie stóp fundamentowych.

Enklawa Winogrady to trzy budynki wielorodzinne, z czego najbardziej kameralnym obiektem będzie budynek A, w którym zaplanowano jedynie 18 mieszkań. W 4-piętrowych budynkach B i C dostępnych jest po 51 mieszkań.

Całość dopełniona zostanie infrastrukturą towarzyszącą - zielonym dziedzińcem z ławkami, placem zabaw, wewnętrznymi alejkami oraz trzema rowerowniami. W podziemnej hali garażowej znajdą się 134 miejsca parkingowe, a na zewnątrz budynków dodatkowe 58 stanowisk.

Oddanie do użytku inwestycji Enklawa Winogrady zaplanowano na IV kwartał 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Enklawa Winogrady

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.