Szyperska Office Center zyskuje technologicznego najemcę

2018.08.14

Do biurowca Szyperska Office Center w Poznaniu, który należy do firmy Wechta, przeprowadzi się globalny dostawca zaawansowanych produktów technologicznych.

Firma intive zdecydowała o przeniesieniu poznańskiego biura do budynku biurowego Szyperska Office Center, w którym wynajęła 650 metrów kwadratowych powierzchni biurowej. W transakcji najmu doradzała firma Savills.

Nowy najemca biurowca przy Szyperskiej to firma reprezentująca branżę IT, która powstała z połączenia spółek BLStream, SMT Software i Kupferwerk. Firma zarejestrowana jest w Polsce, jej centrala znajduje się w Monachium.

Postępujący proces cyfryzacji powoduje wzrost zapotrzebowania na zaawansowane usługi z zakresu IT. Polska stanowi coraz popularniejsze zaplecze informatyczne dla wielu dużych międzynarodowych projektów. Firma intive rozwija się bardzo dynamicznie i stale zwiększa zatrudnienie. Nowa poznańska siedziba zapewni jej pracownikom komfortowe warunki pracy
powiedział: Piotr Skuza, Associate, menadżer regionalny w dziale powierzchni biurowych w firmie Savills

Szyperska Office Center to nowoczesny biurowiec oferujący 18 900 mkw. powierzchni najmu w standardzie technicznym klasy A. 6-kondygnacyjny budynek posiada podziemną halę garażową, a na parterze część handlowo-usługową. Właścicielem jest firma Wechta.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.