Red Park IV
Poznań

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
28 Czerwca 1956 r
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
wysokościowa
Funkcja główna
mieszkalny
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2019 wrzesień
Zakończenie budowy
2021 marzec
Inwestor/deweloper
RED Real Estate Development

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
14
Lokale mieszkalne
137

Opis

Red Park IV to czternastokondygnacyjny piętrowiec, który jest realizowany w Poznaniu przy ulicy 28 Czerwca 1956 r. Konstrukcja budynku rozpoczęła się latem 2019, a zakończy się we marcu 2021 roku. Obiekt jest projektem deweloperskim firmy RED Real Estate Development z Warszawy, a generalnym wykonawcą inwestycji została firma Alfa-Bet. W odległości 44 metrów znajduje się Red Park III, 83 metrów dalej znajduje się Galeria Dębiec, a 90 metrów dalej znajduje się Osiedle Red Park I i II.

Informacje dodatkowe

 • metraże mieszkań kształtują się od 34 do 99 mkw. w układach od 2 do 4 pokoi
Ostatnio zmodyfikowano 2019-09-18 15:17:08

Wiadomości o Red Park IV

Powiązane firmy

Forum opinii Red Park IV


 • Nie polecam
  Gość
  2019-10-24 21:04:08
  Ludzie czytajcie swoje umowy deweloperskie. Zwłaszcza standard wykończenia.

  Łazienka: rury poprowadzone natynkowe. Oznacza to tyle, że rury są w hamski sposób poprowadzone po otynkowanej ścianie. Formalnie i legalnie powinieneś to sobie zabudować Nida gips pomniejszając łazienkę o parę dziesiętnych metra. Nieformalnie cały blok wkuwa te rury w ścianę tracąc gwarancję. Jeżeli zamierzasz kupić mieszkanie w IV etapie wiedz, że przez pierwszy rok czeka Cię melodia młota udarowego od 7 do 23.

  Odpływ ściekowy doprowadzony do trójnika. Oznacza to tyle, że w narożniku łazienki będziecie mieli zostawione 3 kolanka i rozprowadzenie rur ściekowych po łazience to też Twoja kwestia. Oczywiście zero gwarancji po stronie dewelopera.i kucie w podłodze .

 • Gdzie są kamery na III etapie?
  Gość
  2019-12-17 18:59:17
  Drogi deweloperze. Określasz się swoje osiedle jako monitorowane. Na nowo wybudowanym III etapie nie ma ani jednej nowej kamery. (Zero kamer)

  Czy uważasz dalej, że osiedle jest monitorowane?

  Bazowanie na kamerach z pierwszego etapu to zwykłe oszustwo.

  Klatki w IV etapie będą wymalowane farbą do podłóg i nic się nie stanie "bo stylistyka jest podobna".

 • Nieszczęśliwy mieszkaniec
  Gość
  2019-12-19 17:48:20
  Wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania w IV etapie odsyłam do czytania komentarzu pod etapem III. Etap III to jeden wielki bubel. Biuro sprzedaży kłamstwo popycha kłamstwem.

 • Nie polecam bardzo mocno
  Gość
  2020-01-16 22:17:53
  NIE POLECAM!!! III etap WYKOŃCZONY NAJTAŃSZYMI MATERIAŁAMI, BRAK NOWYCH KAMER, BRAK NADZORU ZE STRONY OCHRONY , DEWELOPERA I PSEUDO ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI. CZĘŚCI WSPÓLNE NISZCZONE KAŻDEGO DNIA PRZEZ FIRMĘ ALFABET I JEJ PODWYKONAWCÓW. PRZED ZAKUPEM SPRZEDAWCY POWIEDZĄ WSZYSTKO CO CHCESZ USŁYSZEĆ. PO SPRZEDAŻY JAKIEKOLWIEK ROSZCZENIA NAJLEPIEJ ZAŁATWIAĆ PRZEZ PRAWNIKA

 • Przejezdność
  Gość
  2020-01-20 22:51:09
  Etap III przypomina polskie drogi ekspresowe. Oddany z opóźnieniem z dużą liczbą niedoróbek, które będą poprawiane przez dwa lata w ślamazarnym tempie. Niektóre rzeczy jak plac zabaw przypominają MOPy budowane rok po oddaniu drogi do użytku. Cena rynkowa a wykończenie i obsługa jak u pewnego dewelopera lubiącego stawiać osiedla w Czapurach.

 • Nie polecam
  Gość
  2020-01-25 10:02:14
  Drodzy Państwo proszę oszczędzić sobie nerwów kupując nieruchomość w tej inwestycji. IV etap jest stawiany przez tą samą firmę co etap III. Etap III był opóźniony o 3 miesiące. W momencie wydawania mieszkań w częściach wspólnych toczyły się prace wykończeniowe. Toczą się do dziś. (Etap oddany w połowie sierpnia- dzisiaj mamy koniec stycznia 2020). Części wspólne wykańczane w pośpiechu i niechlujnie. Do tego tanimi materiałami w porównaniu z dwoma poprzednimi etapami. Jakość do zaakceptowania za 4500 zł za metr kwadratowy, a nie 6200. Pod trzecim etapem zaczyna tworzyć się gemela parkingowa nad którą nikt nie panuje. po oddaniu IV etapu zacznie się parkowanie na chodnikach a może i trawnikach. Osiedle opisane jak monitorowane. Od II etapu deweloper nie zainstalował , żadnej nowej kamery. Zgłoszenia gwarancyjne traktowane jak obraza majestatu. Naprawy symulowane tak samo jak naprawa izolacji dachu w I etapie (Deweloper dokonał profesjonalnej naprawy dopiero po rozsyłaniu informacji do mediów przez mieszkańców). Inwestycja nastawiona na maksymalizację zysku dewelopera nie zadowolenia klientów. ODRADZAM

 • Opóźnienie
  Gość
  2020-02-02 00:09:34
  Nie wierzcie w termin oddania inwestycji. Na budowie pracuje 10 pracowników a czasami i mniej. Jest Luty 2020, a nawet garaż nie jest zrobiony w połowie. Naprawdę budowa będzie mocno opóźniona.

 • Z autopsji
  Gość
  2020-02-13 14:26:37
  Deweloper nastawiony na sprzedaż mieszkań. Po zakupie czeka Cię dzwonienie, dopytywanie, pisanie malii- brak odpowiedzi. Przeciągnęła się budowa. przeciąga przeniesienie własności. Ciągła rotacja w biurze sprzedaży sprawia, że nie wiesz z kim masz rozmawiać. Blok wykończony w niskim standardzie w porównaniu z II pierwszymi etapami.

 • Ukrywają komentatze
  Gość
  2020-02-16 10:58:32
  Red Park inwestycja lubująca się w ukrywaniu nieprzychylnych komentarzy mieszkańców na funpagu na FB.

 • Low standard
  Gość
  2020-02-22 22:08:14
  Patodeweloperka budująca jak najniższym kosztem. A jak się coś zepsuje to zapłaci przecież wspólnota mieszkaniowa.

 • Gość
  Gość
  2020-03-11 15:34:39
  Deweloper ten to patologia pod każdym względem.
  Odradzam wszystkim zakupu mieszkania w etapie IV.
  Blok oddadzą pewnie w terminie, ale będzie to nadal budowa jak w przypadku etapu III z milionem usterek. Na każdą z nich deweloper będzie miał wytłumaczenie i nic z nimi nie zrobi bo po co, jak można sobie przesyłać pisemka, a klientów mieć w doopie. Oczywiście w trakcie sprzedaży/prezentacji Panie będą przemiłe, uprzejme i będą obiecywać wszystko czego klient sobie zapragnie.
  Z całego serca odradzam, chyba nie ma w Poznaniu tak kiepskiego dewelopera.

 • Aaa
  Gość
  2020-03-11 22:24:11
  Pracownicy alfa betu czyli generalnego wykonawcy red parku to totalna porażka. Inżyniery to same dzieciaki, pracownicy wiadomo skąd. Na budowie etapu IV totalny syf, ale co się dziwić widząc ich zakończona budowę etapu III. Same usterki i sypiący się blok. Radzę omijać tego dewelopera szerokim łukiem. Usterki są o oczywiście tuszowane farbami i pudrowaniem ale niestety z mizernym skutkiem.

 • Anielka
  Gość
  2020-03-12 21:48:44
  Najelpszy jest Radek Lato. Kierownik budowy. Budowa stoi w miejscu wiec sra w gacie. Do tego typowy prostak.

 • Bb
  Gość
  2020-03-12 22:02:39
  Prozę Państwa. Stylistyka osiedla zostanie zachowana. w IV etapie wybudujemy Wam kurnik za 7 tys za m2 ale przecież na Dębcu się nic nie buduje to o tak to kupicie. Oszuści i krętacze.

 • Natalia
  Gość
  2020-03-13 18:16:52
  Przecież bloczki są piękne. Szczególnie ten budowany obecnie na samych torach kolejowych. Okropny deweloper jak i jego poczynania budowlane. Nastawiony na oszukanie klienta. Nie dajcie się ludzie wrobić w zakup mieszkania w etapie IV. Jakość tego wieżowca będzie okropna jak w przypadku etapu III. Jakość obsługi tez pozostawię wiele do życzenia. Oby cały blok pozostał pusty. Mam nadzieje ze nikt się nie nabierze na ich piękne historie sprzedażowe jak lokatorzy bloku III.

 • Z daleka
  Gość
  2020-03-16 20:51:48
  Etap III oddany do użytku w sierpniu 2019. Jest druga połowa marca 2020 a deweloper właśnie rozpoczął stawianie placu zabaw, który jest częścią etapu III "gotowego" w sierpniu 2019. I teraz 90% pomyśli: czepia się, ważne, że robi. Otóż ten niewykonany plac zabaw to widoczny i namacalny symbol miliona skopanych i nienaprawionych do dnia dzisiejszego elementów w całym bloku. Łącznie z niedziałającym domofonem w całym etapie. Trzymajcie się ludzie z daleka. Nawet po zakończeniu kwarantanny.

 • Anty Red Park
  Gość
  2020-03-21 13:52:43
  Ponad połowa mieszkań sprzedana/zarezerwowana w IV etapie. Ludzie którzy kupiliście tu mieszkania jesteście porpsotu głupi bo daliście się nabrać na te nieszczere uśmiechy ludzi Red Park. Ćwiczcie cierpliwość bo już wkrótce wam się przyda jej bardzo dużo. W oczekiwaniu na usunięciu wad fizycznych budynku. W oczekiwaniu na odpowiedź administracji firmy podstawionej przez dewelopera i tak dalej i tak dalej. Ale cieszcie się bo zaoszczędziliście tą stówkę na metrze od tego co oferuje konkurencja. Długo ta radość nie potrwa. Opóźnienie w wydaniu kluczy nadchodzi wielkimi krokami ;)

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.