Ostatnie prace na budowie biurowca Quadro Office w Poznaniu

2015.11.05

Dobiega końca budowa budynku biurowego, który mieści się na działce u zbiegu ulic Bóżniczej i Małe Garbary w Poznaniu. Jak podaje inwestor biurowca - firma Monday Development - na początku przyszłego roku będą mogli wprowadzić się już pierwsi najemcy.

Quadro Office to nowoczesny, 7-kondygnacyjny budynek biurowy o powierzchni użytkowej wynoszącej prawie 1200 metrów kwadratowych. Na parterze obiektu znajdzie się lokal handlowy z ekspozycją od strony ulicy Małe Garbary. Powyżej zaplanowano biura o metrażach od 44 do 190 mkw. W biurowcu znajdzie się także recepcja oraz stanowiska postojowe.

Realizacja biurowca przebiega zgodnie z zakładanym harmonogramem. Stolarka okienna została już zamontowana, a budynek ocieplony. Obecnie zamykana jest fasada biurowca, a wewnątrz prowadzone są prace instalacyjne i wykończeniowe


- mówi Marta Marszałkowska, kierownik projektu.

Cena za mkw. powierzchni biurowej zaczyna się od 8200 zł. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Insomia, a inwestorem biurowca Quadro Office jest Monday Development. Budowa obiektu ma się zakończyć jeszcze przed końcem tego roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Quadro Office, Monday Development, Pracownia Architektoniczna Insomia

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.