Miniaturka Osiedle Przylesie Marcelin

Osiedle Przylesie Marcelin
Poznań, Jeleniogórska 1/3

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Grunwald
Otaczające ulice
Jeleniogórska
Kod pocztowy
60-179
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Zakończenie budowy
2014 listopad
Inwestor/deweloper
Archicom Polska

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
4
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
232

Opis

Osiedle Przylesie Marcelin to poznański zespół budynków mieszkalnych w obszarze dzielnicy Grunwald przy Jeleniogórskiej 1/3. Te trzypiętrowe obiekty mieszkalne powstały w czwartym kwartale 2014. Inwestycja ta jest projektem deweloperskim firmy mLocum z siedzibą w Łodzi, natomiast spółka Eiffage Polska Budownictwo z Warszawy jest generalnym wykonawcą. W pobliżu stoją Osiedle Przylesie Marcelin II i gmach Kamiennogórska 5 oraz powstaje osiedle Młody Grunwald.

Informacje dodatkowe

 • mieszkania o powierzchni 33 - 70 mkw.
 • inwestycja realizowana w dwóch etapach
Ostatnio zmodyfikowano 2015-08-15 09:55:21

Wiadomości o Osiedle Przylesie Marcelin

Powiązane firmy

Forum opinii Osiedle Przylesie Marcelin


 • Mieszkaniec
  Gość
  2012-12-23 17:04:35
  Bardzo fajne osiedle, polecam!

 • Ruta
  Gość
  2013-11-26 12:19:12
  Chciałbym sobie kupić mieszkanko na tym osiedlu właśnie, mógłby ktoś podać mi minusy tej lokalizacji osiedla? nie jestem z Poznania tylko patrze na oferty. Pozdrawiam

 • Mieszkanka od grudnia 2012
  Gość
  2014-03-24 10:59:33
  Polecam mieszkania w tej okolicy, jeszcze jest wybór natomiast samo osiedle wizualnie jest ładnie skomponowane- jest stawek z mostem przy którym na ławkach odpoczywają mieszkańcy, plac zabaw na którym dzieci bawią się w piaskownicy, huśtają na huśtawkach, wspinają na "wieżę" i obrerwują odjeżdżające z zajezdni tramwaje. Przy chodnikach w pasach zieleni rosną miłorzęby i inne ciekawe odmiany drzew i krzewów, na placach w głębi budynków można przysiąść na ławkach- panuje ład i porządek... Uwielbiam to osiedle! Mieszkania są przestronne dobrze doświetlone , niektóre mają widok na Ineę Stadion, inne na Las Marceliński, jeszcze inne na wieżę nieopodalległego kościoła Najświętszej Maryi Panny z La Salette. Winda, hala garażowa i miejsca postojowe ułatwiają życie mieszkańcom a szlabany na wieździe do osiedla nie dopuszczają osób niepowołanych... Osiedle otoczone jest ogrodzeniem, mieszkańcy do dyspozycji mają trzy furtki wejściowe i wejście główneprzy szlabanach z domofonem.

 • f.
  Gość
  2014-04-25 13:19:23
  jakieś minusy? (bez reklamy)

 • Mira
  Gość
  2014-08-01 15:08:35
  Minusem jest kompletny brak miejsc do parkowania pod blokiem i hałas z pobliskiej siłowni na Budziszyńskiej (głównie chodzi o krzyki i zwierzęce odgłosy).

 • mieszkaniec
  Gość
  2015-11-18 23:36:12
  Minusy:
  Wysokie koszty utrzymania,brak poszanowania dla mieszkańców przez dewelopera( zapomnijcie o gwarancji czy zgłoszonych usterkach lub niedorobkach ),mało miejsc parkingowych,psie kupy na zadbanych trawnikach (to już oczywiście brak kultury właścicieli piesków ) pomimo, że do lasku jest bardzo blisko...
  Plusy:
  Jeszcze cicho i spokojnie, dobry dojazd z każdej strony Poznania i piękny Lasek Marceliński dwa kroki od osiedla.

 • Mieszkaniec
  Gość
  2018-05-30 21:42:09
  Nie przesadzajcie z tymi odgłosami:))... Usterki przy odbiorze zgłoszone i bardzo mało.. mimo 3 h poszukiwań:).. naprawiono.. Okna jeśli coś nie tak to w ramach gwarancji w ciągu paru dni naprawiają.. Mało miesc to się miejsce parkingowe wykupuje a nie liczy na "drapane" .. to sa miejsca dla gosci..!!! jak się nie ma "miedzi' to się na d..e siedzi a nie szuka "droższych" osiedli. CO do kup to jak kto dba tak ma.. Złapać tego co wyprowadza i zostawia "pamiątki" i po kłopocie..

 • gość
  Gość
  2020-06-10 11:46:41
  no właśnie - miejsca dla gości? a gdzie mam postawić auto, gdy przyjadę odwiedzić syna? gdy postawisz z boku, to wzywają straż miejską i dostajesz mandat!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.