Na poznańskich Naramowicach budowa I etapu Osiedla Witaj

2022.05.12

Na budowie I etapu Osiedla Witaj w Poznaniu odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy, co oznacza, że inwestycja osiągnęła już stan surowy i rozpoczęto wykańczanie wnętrz.

Osiedle Witaj na poznańskich Naramowicach to wieloetapowa inwestycja budynków wielorodzinnych, która docelowo zaoferuje 500 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach. Obecnie trwa realizacja pierwszego z czterech zaplanowanych etapów.

Inwestycja to projekt Rednet Investment, którego Inwestorem zastępczym jest APP-Projekt. Na budowie I etapu osiedla przy ulicy Czarnucha odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy. Budynek osiągnął już stan surowy, a wykonawca rozpoczął prace wykończeniowe w jego wnętrzach.

W I etapie Osiedla Witaj powstanie 110 mieszkań o metrażach od 37 do 87 mkw. w układach dwu-, trzy- oraz czteropokojowych z balkonami lub ogródkami. Do inwestycji przynależeć będzie wielopoziomowy parking oraz naziemne miejsca postojowe.

Pierwsze mieszkania zostaną oddane do użytku w III kwartale 2023 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Osiedle Witaj

Komentarze


 • mark
  Gość
  2022-05-16 09:10:08
  brzyszej inwestycji dawno nie widziałem

 • ChceWaszHajs
  Gość
  2022-05-17 22:45:08
  Bloki na zadupiu jak za poprzedniej komuny, monotonne budy podobne jak te stawiane ponad 50 roków temu na Piątkowie, Winogradach, Ratajach, doskonale wpisują się w klimat blokowisk, stawianych po taniości.
  Poznań miasto tęczowych doznań !!!
  Podobnymi blokami na dziesiątki lat zaśmiecany jest nasz nieszczęśliwy kraj od Bałtyku po Tatry i od Szkopów po UPAinę !
  Patodeweloperzy tną koszty, ściany oklejone kultowym styropianem i tynki akryl w promo bialy lub grafit.
  Co gwarantuje zysk na poziomie minimum 30 proc. !!!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.