Murapol uruchamia sprzedaż mieszkań w Poznaniu

2019.04.11

Ruszyła sprzedaż mieszkań w pierwszym etapie poznańskiej inwestycji grupy Murapol - Nowe Miasto przy ulicy Wagrowskiej.

Grupa Murapol sfinalizowała zakup prawa użytkowania wieczystego nieruchomości o powierzchni 1,1 ha zlokalizowanej przy ulicy Wagrowskiej w Poznaniu za kwotę 11,5 mln zł. Prawo użytkowania wieczystego gruntów pod dalsze jej etapy zostanie kupione w latach 2020-2021.

W pierwszym etapie Murapol Nowe Miasto powstaną dwa budynki - 7- i 9-kondygnacyjne, w których znajdzie się łącznie 267 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 22 do 56 mkw. i układach mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych. Łączna powierzchnia użytkowa lokali przekroczy 10 700 mkw. Przyszli mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji również 256 miejsc parkingowych w podziemnych halach garażowych i 145 na terenie osiedla.

Mieszkania położone na parterze będą miały ogródki, a lokale zlokalizowane powyżej balkony. Teren wokół inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią i elementami małej architektury, a z myślą o najmłodszych zaplanowano plac zabaw.

Docelowo osiedle Murapol Nowe Miasto zaoferuje 833 mieszkania. Projekt architektoniczny powstał w biurze Murapol Architects Drive Sp. z o.o., pracowni należącej do Grupy Murapol.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Ja
    Gość
    2019-04-15 22:58:43
    Uwaga na dewelopera Murapol, jakoś sprzedawanych mieszkań jest tragiczna . Proszę czytać opinie na temat tego dewelopera wpisując w google : Murapol Poznań opinie.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.