Murapol uruchamia nowe osiedle w Poznaniu


2021.02.01
Autor: Urbanity.pl
Oferta ogólnopolskiego dewelopera została poszerzona o mieszkania zlokalizowane w poznańskiej dzielnicy Naramowice.

Murapol, który jest obecny na poznańskim rynku mieszkaniowym od 2011 roku, wprowadził do oferty nową inwestycję - Murapol Zielony Żurawiniec. Budowa pierwszego etapu osiedla rozpocznie się w drugim kwartale tego roku.

I etap osiedla Murapol Zielony Żurawiniec składa się z trzech budynków wielorodzinnych. Pierwszy - 6-kondygnacyjny budynek zaoferuje prawie 100 mieszkań, z kolei dwa pozostałe - 5-kondygnacyjne będą posiadały po 70 mieszkań każdy. W sprzedaży znajdują się lokale 2-, 3- i 4-pokojowe o zróżnicowanych metrażach od 27 do 88 metrów kwadratowych.

Budynki wyposażone zostaną w cichobieżne windy oraz miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Oddanie do użytku I etapu osiedla zaplanowano na IV kwartał 2022 roku.

Docelowo Murapol Zielony Żurawiniec przy ulicy Sielawy zaoferuje ponad 550 mieszkań. Za projekt architektoniczny odpowiada Murapol Architects Drive SA, pracownia projektowo-architektoniczna należąca do Grupy Murapol.

Komentarze


  • ściema
    Gość
    2021-02-01 12:25:51
    "Oddanie do użytku I etapu osiedla zaplanowano na IV kwartał 2022 roku." Hahahaha. Dodajcie sobie od razu rok opóźnienia. To przecież Murapol, jeszcze nic nie oddali w terminie.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.