Miniaturka Murapol Poznańskie Ogrody

Murapol Poznańskie Ogrody
Poznań

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Kajki, Żeromskiego
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2017
Inwestor/deweloper
Murapol

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
8
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
259

Opis

Budowla Murapol Poznańskie Ogrody powstała w Poznaniu w otoczeniu ulic Kajki, Żeromskiego. Obiekt jest projektem deweloperskim firmy Murapol z Bielsko-Białej. W odległości 243 metrów znajduje się Osiedle Botaniczna, 468 metrów dalej znajduje się osiedle Nowy Sołacz, a 496 metrów dalej będzie stała Hala lekkoatletyczna.

Informacje dodatkowe

 • powierzchnia mieszkań kształtuje się od 25 do 84 metrów kwadratowych
Ostatnio zmodyfikowano 1990-01-01 01:00:00

Powiązane firmy

Forum opinii Murapol Poznańskie Ogrody


 • Hans
  Gość
  2018-03-06 14:00:17
  super wiadomość, dużo ładniejsze od wieżowców Nickela i układ mieszkań bardziej przemyślany, nie mówiąc o CENIE która jest znacznie niższa co pokazuje ile naprawę zarabia ten developer wciskając kit o swojej solidności. Dobrze że w Poznaniu zaczynają inwestycje firmy z innych miast to spowoduje większą konkurencję dla klienta .

 • Poznaniak
  Gość
  2018-03-30 16:44:21
  Lokalizacja świetna, spokojnie ale blisko do centrum.

 • GG
  Użytkownik
  2019-04-06 23:49:58
  Witam
  Murapol to jeden z najbardziej nierzetelnych deweloperow z ktorymi mialam do czynienia. Inwestycja Poznanskie Ogrody to kolejna inwestycja Murapolu gdzie po raz kolejny zostali oszukani klienci nabywajacy mieszkania od tej nierzetelnej spolki. Deklarowany i potwierdzony na pismie termin zakonczenia inwestycji i wydawanie kluczy do mieszkan to lipiec 2018, przeniesienia finalnego aktu wlasnosci to pazdziernik 2018. Tymczasem mamy kwiecien 2019, a niektore z mieszkan nie maja nawet pozwolenia na uzytkowanie, nie mowiac o tym zeby mozna bylo ustalic termin koncowego przeniesienia aktu wlasnosci. Tak wiec 5 miesiecy po planowanym i pisemnie potwierdzonym terminie podpisania finalnego aktu notarialnego nic takiego nie nastapilo. A oplaty administracyjne jak najbardziej trzeba uiszczac, oplaty do banku za brak aktu rowniez, kredyt trzeba splacac a z mieszkania korzystac nie mozna. Taka to jest prawdziwa strona dewelopera pod nazwa Murapol. Setki wybudowanych mieszkan i setki oszukanych klientow.
  Za kazdym razem ten sam scenariusz, usterki na inwestycj, niedotrzymane terminy, brak reakcji zwrotnej na pisma zarowno klientowe, mieszkancow jak i kancelarii prawniczych. Tak wiec ostrzegam Panstwa nie kupujcie nic od tego dewelopera bo na pewno zostaniecie oszukani, a terminy i tak nie zostana dotrzymane.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.