Media Expert wynajmuje magazyny w Prologis Park Poznań

2020.04.03

Właściciel elektromarketów Media Expert wynajął 1 800 metrów kwadratowych powierzchni magazynowo-biurowej w kompleksie Prologis Park Poznań III.

Firma Terg S.A., która jest właścicielem elektromarketów Media Expert, podpisała pod koniec grudnia 2019 roku, umowę najmu powierzchni magazynowej oraz biurowo-socjalnej w kompleksie Prologis Park Poznań III. W negocjacjach i uzgadnianiu warunków najmu, najemce wspierała firma Cushman & Wakefield.

Obecnie w Polsce jest ponad 480 sklepów Media Expert w niemal 390 miastach. Marka, która obecna jest na rynku od 2002 roku, zatrudnia 8 500 pracowników. Firma Terg S.A. jest także właścicielem trzech sklepów internetowych: Mediaexpert.pl, Electro.pl oraz Avans.pl.

Na wynajętej powierzchni magazynowo-biurowej w kompleksie Prologis Park Poznań III, ulokowane zostaną magazyny przeładunkowe do obsługi rynku wielkopolskiego. Magazyn będzie znajdował się w budynku DC1.

Nowo wynajętą powierzchnię wykorzystamy do realizacji dostaw przez sieć Media Expert. Będzie się to odbywać zarówno w sposób tradycyjny, czyli poprzez zaopatrzenie sklepów stacjonarnych, jak i w ramach dostarczania zamówień z e-commerce – mówi przedstawiciel firmy Terg S.A.

Prologis Park Poznań III to park magazynowy zlokalizowany zaledwie 300 metrów na północ od autostrady A2 (Berlin – Poznań – Warszawa). Kompleks ma obecnie powierzchnię prawie 13 000 mkw., z możliwością rozbudowy o kolejne 46 tys. mkw. Deweloperem i właścicielem obiektu jest Prologis.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.