Gotowy biurowiec Giant Office w Poznaniu

2020.06.15

Zakończyła się budowa nowoczesnego budynku biurowego Giant Office, który zlokalizowany jest na rogu ulicy Górki i ulicy Głogowskiej w Poznaniu. Wybrano już wyłącznego agenta ds. wynajmu powierzchni biurowych i handlowych.

Giant Office jest obecnie jednym z największych tego typu obiektem, który został oddany do użytku w ostatnim czasie w Poznaniu. Biurowiec znajduje się na działce na rogu ulicy Górki i ulicy Głogowskiej, a jego deweloperem jest firma Giant Invest.

Biurowiec o powierzchni biurowej na poziomie 15 310 mkw., oferuje również część handlową o powierzchni 1 815 mkw., a także 440 mkw. przestrzeni pod działalność restauracyjną i 470 mkw. powierzchni magazynowej. Pod budynkiem znajduje się dwupoziomowa hala garażowa na 227 miejsc postojowych.

Znaczna część powierzchni znajduje się już na zaawansowanym etapie negocjacji, ale w budynku wciąż dostępne są wolne moduły dla firm chcących ulokować w nim swoją siedzibę
powiedział: Piotr Skuza, menadżer regionalny, dział powierzchni biurowych, Savills

Projekt architektoniczny Giant Office powstała w pracowni CDF Architekci z Poznania, natomiast generalnym wykonawcą była spółka Budimex. Wyłącznym agentem ds. wynajmu powierzchni biurowych i handlowych została firma Savills.

Poznańska inwestycja dysponuje certyfikatem BREEAM Very Good. Giant Office został oddany do użytku w kwietniu 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.