Miniaturka Ataner Apartamenty Kutrzeby

Ataner Apartamenty Kutrzeby
Poznań

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
wysokościowa
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Zakończenie budowy
2008

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
12
Lokale mieszkalne
191

Opis

Ataner Apartamenty Kutrzeby to poznański zespół budynków z lokalami mieszkalnymi, stoi wzdłuż ulicy Kutrzeby Tadeusza Generała, Niepodległości. Budowa kompleksu zakończyła się w 2008. Nieopodal znajdują się Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa i Centrum Akademickie Polonez oraz budowane jest Cytadela Centrum.

Ostatnio zmodyfikowano 2010-10-12 16:44:08

Forum opinii Ataner Apartamenty Kutrzeby


 • Jarosław Zieliński
  Gość
  2020-02-07 00:02:14
  Ataner uwaga do lokalizacji ich budynków to w 95 proc. jest ona najgorsza z mozliwych. Ataner buduje głównie na tanio pozyskanych gruntach od PKP /czyli budynki powstwają w najgorszych lokalizacjach przy samych torach kolejowych, a nawet stacjach pkp np. garbary - pociagi jeżdż zaledwie 20 m pod oknami budynku, dalej stacja. w pobliżu menelska okolica, bezdomni, rozrzucone butelki po alkoholu, dalej cmentarz - faktycznie wspaniała lokalizacja. Inne bloki też powstają przy samych torach kolejowych, a Polanka tuż przy największym trucicielu Fabryce Papieru Malta kilkadziesiąt metrów pod oknami - z fabryki cały czas leci biały dym. Jeśli ktoś nie zdaje sobie sprawy ze szkodliwości tego - niech kupuje mieszkania. Inne lokalizacje to na przykład wciśnięte plomby w poblizu starych zdezelowanych kamienic na tanich gruntach w najtańszych dzielnicach.
  JEŚLI NATOMIAST CHODZI O JAKOŚĆ WYKONANIA PRZEZ ATANER BUDYNKÓW /A RACZEJ BRAK JAKOŚCI/ to deweloper ten nie uznaje praktycznie żadnych usterek w ramach gwarancji / rękojmi powołują się jedynie na to że jest najlepszy. Usterki w ostatnio wybudowanych blokach przez Atanera dotyczą wszystkiego gdyż krzywo wymurowane są zarówno ściany i kątów brak, zardzewiałe poręcze balkonowe, pęknięcia na ścianach, wykwity grzybu w niektorych miejscach na klatkach schowoych, zle zamontowne drzwi wejscowe, uszkodzone porysowane szyby, do tego okna najniższej jakości ciągle muszą być regulowane bo opadaja i ocierają, to tylko niewielka cześć z usterek do których naprawy deweloper nie poczuwa się !
  Przestrzegam bardzo niska jakość materiałów, mieszkam na jednym z osiedli Atanera i po odbiorze mieszkania nastapiły awarie chyba wszystkich możliwych elementów - już lepiej spalić pieniądze niż kupić coś o tych krętaczy którzy nie poczuwają się do naprawy wad w wybudowanych przez nich blokach, a raczej "nowoczesnych slumsach" które z zewnątrz wyglądają dobrze, a w środku 1000 wad i usterek, najtańsze materiały, wszechobecny najtańszy żelbet i beton w zwykłych blokach - cofamy się do czasów wielkiej płyty, jakość wykonania i rozpatrywanie reklamacji też na tym poziomie lat 70 tych, prawdziwe Alternetywy 4. Sugeruje również zmianę nazwy z Ataner na Alternatywy. Kłamstwo, liczne opóźnienia, oszustwo, brak naprawy zgłoszonych wad, utrudniony kontakt szczególnie po podpisaniu umowy i zapłacie za całą wartość mieszkania. Ich podwykonawcy nie chcą naprawiać usterek, tylko przychodzą przedstawić nam dlaczego nie naprawią usterek i udowodnić kłamstwem i oszustwem że usterki nie występują.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.