W Koninie rusza budowa kameralnego budynku mieszkalnego


2016.06.22
Autor: Urbanity.pl
FB Antczak rozpoczął właśnie realizację inwestycji mieszkaniowej, która zlokalizowana jest w rejonie ulic Śliskiej, Wodnej i Grunwaldzkiej w Koninie. Projekt ma zostać oddany do użytku w drugim kwartale 2017 roku.

Nieopodal konińskiego ratusza trwają już prace nad nową inwestycją mieszkaniową firmy FB Antczak, która składa się z 3-kondygnacyjnego budynku na 24 lokale o powierzchni od 30 do 104 metrów kwadratowych.

Na placu budowy w rejonie ulic Śliskiej, Wodnej i Grunwaldzkiej w Koninie, przeprowadzono rozbiórkę i uporządkowanie terenu pod dalsze działania. Na finiszu są już także prace gruntowe prowadzone pod okiem archeologa. Fundamenty budynku powinny być gotowe już na początku lipca.

W ofercie znajdują się 24 mieszkania, w tym kawalerki z możliwością łączenia, ale także lokale czteropokojowe. Większość mieszkań wyposażona zostanie w balkony lub tarasy. Koszt mkw. powierzchni oscylować będzie w granicy 4000 zł.

Projekt koncepcji architektonicznej przygotowała pracownia Decone z Poznania. Inwestycja zostanie zakończona w drugim kwartale 2017 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.