Niebawem ruszy budowa Parku Handlowego Kalinka w Kaliszu

2015.12.23

W Kaliszu u zbiegu ulic Serbinowskiej, Młynarskiej i alei Wojska Polskiego powstanie park handlowy Kalinka. Pierwotnie na działce powstać miała Galeria Calisia. Inwestorem jest firma Antan Development.

Oprócz zmiany nazwy obiektu, firma Savills - jako agencja odpowiedzialna za komercjalizację parku handlowego - pozyskała dwóch nowych najemców. Bricomarché uruchomi swój pierwszy punkt w Kaliszu na powierzchni 2700 metrów kwadratowych, a supermarket Piotr i Paweł stanie się głównym operatorem spożywczym w kompleksie i zajmie 1300 mkw.

Park Handlowy Kalinka wybudowany zostanie u zbiegu ulic Serbinowskiej, Młynarskiej i alei Wojska Polskiego. Inwestycja składała się będzie z czterech pawilonów o łącznej powierzchni najmu na poziomie około 7900 mkw. Dla zmotoryzowanych powstanie również parking samochodowy - 50 stanowisk w podziemnej hali garażowej i 147 miejsc na parkingu naziemnym.

Pierwsze prace budowlane ruszą najprawdopodobniej w marcu przyszłego roku i potrwają do pierwszej połowy 2017 roku. Inwestorem jest firma Antan Development.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.