Kameralna inwestycja przy Parku Przyjaźni w Kaliszu


2022.08.30
Autor: Bartosz Motorek
Przy ulicy Asnyka w Kaliszu, w sąsiedztwie Parku Przyjaźni wybudowana zostanie inwestycja klasy premium, której deweloperem i wykonawcą będzie Grupa Antczak. Kameralny budynek zaoferuje niespełna 50 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, w tym dwupoziomowe apartamenty.

Rezydencja Asnyka to najnowsza propozycja Grupy Antczak w Kaliszu. Inwestycja klasy premium zaoferuje 47 mieszkań o metrażach od 37 do 115 metrów kwadratowych i układach od dwupokojowych lokali po dwupoziomowe apartamenty w 5-kondygnacyjnym budynku. Mieszkania posiadały będą tarasy, balkony i przydomowe ogródki, a każdy lokal zostanie wyposażony w nowoczesne ogrzewanie podłogowe.

Apartamenty zlokalizowane na najwyższych kondygnacjach zostaną wzbogacone o ponad 80-metrowe tarasy. Większość mieszkań będzie dysponowała więcej niż jednym balkonem. Mieszkańcy Rezydencji Asnyka będą mieli do dyspozycji podziemną halę garażową, komórki lokatorskie oraz cztery cichobieżne windy.

Inwestycja powstaje na działce przy ulicy Asnyka 1,3,5 w sąsiedztwie Parku Przyjaźni.

Za projekt architektoniczny odpowiada Architektoniczne Biuro Projektowe Podonowscy we współpracy z FB Antczak. Oddanie do użytku mieszkań zaplanowano na maj 2024 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.