Galeria Warmińska w Olsztynie otworzy się w sierpniu przyszłego roku

2013.03.29

Olsztyńska Galeria Warmińska, inwestycja Libra Project, jest realizowana zgodnie z planem. Generalny wykonawca, MGC Invest, planuje zakończenie budowy obiektu na początku lata 2014 roku. Tym samym możliwe jest, że uroczyste otwarcie galerii odbędzie się w przyszłym roku w sierpniu.

W kwestii Galerii Warmińskiej wiadomo więcej niż tylko to, że inwestycja realizowana jest zgodnie z harmonogramem. Okazuje się, że olsztyńskie centrum handlowe jest również w znacznym stopniu skomercjalizowane. Wynajęto już ponad 65% całkowitej powierzchni obiektu.

W jego ofercie znajdą się rozmaite butiki odzieżowe i galanteryjne znanych sieci i marek, salony obuwnicze, restauracje i fast-foody, markety elektroniczne, drogerie, delikatesy, salony wnętrzarskie, sklepy sportowe i punkty handlowe z artykułami dla dzieci i niemowląt.

W gronie najemców Galerii Warmińskiej są takie firmy jak grupa LPP, Inditex Group, Piotr i Paweł, Smyk, Rossmann, Martes Sport czy RTV Euro AGD. Zapewnią one przyszłym klientom olsztyńskiego centrum handlowego bardzo bogatą i zróżnicowana ofertę.

Źródło: Eurobuild

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.