Gotowa Castorama w Olsztynie. Oficjalne otwarcie obiektu


2021.04.20
Autor: Urbanity.pl
W środę, 21 kwietnia nastąpi otwarcie sklepu remontowo-budowlanego Castorama w Olsztynie. Obiekt w związku z obostrzeniami funkcjonował będzie w nowej formule.

Pierwsze zakupy w nowej Castoramie w Olsztynie będzie można zrobić już jutro, 21 kwietnia od 6:30 rano. W związku z panującą pandemią koronawirusa i ograniczeniami z tym związanymi, sklep funkcjonował będzie w nowej formule.

Castorama powstała przy ulicy Pstrowskiego 16 w Olsztynie, na działce, na której funkcjonował dawniej supermarket Tesco. Nowy sklep o powierzchni sprzedaży na poziomie 9 000 metrów kwadratowych oferuje ponad 35 tysięcy produktów służących do budowy, remontu wykończenia i dekoracji mieszkań domów i ogrodów.

W osiemnastym już sklepie tej sieci w Polsce pracę znalazło 130 specjalistów. Obecnie Castorama zaprasza do zewnętrznych ogrodów oraz po odbiór zamówień internetowych. Powierzchnia sprzedaży wewnętrznej dostępna na razie jedynie dla przedsiębiorców wszystkich branż z aktywną działalnością gospodarczą, firm i instytucji. Dla osób chcących zrobić zakupy od ręki udostępniono możliwość złożenia zamówienia bezpośrednio w punkcie przy sklepie z natychmiastowym odbiorem.

Przebudowa dawanego budynku Tesco zajęła około pół roku.

Inne wiadomości o Castorama, Castorama Polska

Komentarze


  • te77
    Gość
    2021-04-20 16:53:01
    toż to w Olsztynie boom budowlany teraz będzie

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.