Rozbudowa Pasażu Warmińskiego po roku od jego otwarcia


2022.02.17
Autor: Urbanity.pl
Nowe sklepy, restauracja drive-thru oraz dodatkowe miejsca parkingowe - tak wyglądał będzie Pasaż Warmińskiego w Lidzbarku Warmińskim po zakończeniu rozbudowy.

W ciągu kilku najbliższych miesięcy rozpocząć ma się rozbudowa retail parku Pasaż Warmiński w Lidzbarku Warmińskim, który otwarty został rok temu. Inwestor ma już zabezpieczony grunt pod inwestycję i jest obecnie na etapie komercjalizacji nowej części kompleksu przy ulicy Olsztyńskiej. Inwestorem jest spółka TUF RE.

Rozbudowa Pasażu Warmińskiego polegała będzie na budowie nowego budynku o powierzchni wynoszącej około 4 000 metrów kwadratowych. Przypomnijmy, że obecna powierzchnia handlowa kompleksu wynosi 6 000 mkw. W ramach inwestycji powstanie także lokal pod restaurację typu drive-thru oraz około 140 miejsc parkingowych dla parku handlowego i 40 dla drive-thru.

Powiększony kompleks handlowy w Lidzbarku Warmińskim zostanie oddany do użytku w drugiej połowie przyszłego roku.

Obecnie Pasaż Warmiński składa się z trzech, parterowych budynków oraz zewnętrznego parkingu samochodowego na ponad 150 stanowisk. W parku handlowym funkcjonuje 14 sklepów, w tym Biedronka, Pepco, Rossmann, CCC, Media Expert, Martes Sport, KiK, TEDi, Smyk, Coccodrillo, 4F, Diverse i kaes oraz butik z biżuterią Bijou.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.