Jest data otwarcia największego parku handlowego w Iławie


2023.02.15
Autor: Bartosz Motorek
Kilkanaście sklepów z markami popularnych sieci, z których część otworzy się w Iławie po raz pierwszy - tak wygląda Era Park Handlowy, w którym wkrótce będzie można zrobić zakupy. Inwestycja nie została jeszcze otwarta, a już trwają prace koncepcyjne nad rozbudową kompleksu.

Po Radomsku, Wieluniu i warszawskim Rembertowie, także w Iławie otwarty zostanie park handlowy pod szyldem Era Park Handlowy. Inwestycja zbliża się do ukończenia. Wielkie otwarcie zaplanowano na 23 marca br.

Era Park Handlowy w Iławie będzie największym tego typu obiektem w mieście, który dostarczy na rynek ponad 7 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia. Lista najemców składa się z kilkunastu sklepów i salonów popularnych marek, w tym także kilka debiutujących w Iławie. Inwestycja jest już wynajęta w 99 proc., a wśród najemców znajdziemy takie znane marki jak: market spożywczy ALDI, Action, Deichmann, Verona, salon jubilerski YES, Sinsay, Cropp, House, Pepco, Rossmann, Martes Sport, Neonet, salon mody męskiej, In Medio oraz cukiernia Raszczyk. Do skomercjalizowania pozostał już tylko jeden lokal o powierzchni 24 mkw.

Klienci Era Park Handlowy będą mieli do dyspozycji zewnętrzny parking samochodowy na około 230 stanowisk. Komercjalizacją inwestycji zajmuje się firma Mallson Polska.

Inwestycja mieści się na działce u zbiegu Alei Jana Pawła II (droga wojewódzka nr 536) i ulicy Ziemowita, w sąsiedztwie stacji benzynowej Orlen. Wiadomo już, że iławski park handlowy będzie większy. Trwają już prace koncepcyjne związane z powiększeniem kompleksu.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.