MarcPol wchodzi do Bramy Mazur


2014.08.11
Autor: Urbanity.pl
Wiodąca polska sieć spożywcza 13 sierpnia br. otworzy w Ełku w galerii handlowej Brama Mazur nowy supermarket. Będzie to kolejny nowo uruchomiony w tym roku sklep MarcPol i jednocześnie 65 w ramach całej sieci. W najbliższym czasie planowane jest jeszcze otwarcie co najmniej 25 nowych placówek.

MarcPol 13 sierpnia br. otworzy w Ełku supermarket o powierzchni 1,6 tys. mkw., który zlokalizowany będzie w startującym w tym dniu centrum handlowym Brama Mazur. Nowy supermarket, wiodącej polskiej sieci handlowej, będzie pierwszą uruchomioną w tym mieście placówką i kolejną od początku tego roku po sklepach w Lublinie i Kutnie. Sieć handlowa MarcPol będzie liczyć łącznie 65 placówek. Ekspansja sieci obejmuje cały kraj i ma na celu wzmocnienie pozycji także w zachodniej części naszego kraju. Kolejne placówki planowane są m.in. w Warszawie i okolicach, Turku, Suchym Lesie czy Bełchatowie.

Nowa placówka MarcPol w Ełku będzie jedynym supermarketem działającym w ramach galerii handlowej Brama Mazur.

Brama Mazur jest centrum regionalnym i pierwszym, tak dużym w Ełku. Dwupoziomowa galeria ma nieco ponad 16,2 tys. mkw. powierzchni całkowitej, na której znajduje się ok. 70 sklepów, kawiarnie i restauracje oraz czterosalowy multipleks kinowy. Dla kierowców przygotowanych zostało blisko 600 miejsc parkingowych.

Inne wiadomości o Brama Mazur

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.