CBRE wesprze komercjalizację elbląskich Ogrodów

2012.05.23

CBRE została agentem wspierającym najem projektu rozbudowy CH Ogrody w Elblągu. Główną firmą komercjalizującą obiekt jest Acteeum Central Europe działająca na zlecenie właściciela CBRE Global Investors.

- Rozbudowa Ogrodów to bardzo nowoczesny i atrakcyjny projekt - ocenia Magdalena Frątczak, dyrektor Działu Powierzchni Handlowych CBRE Sp. z o.o. - To, że udało się dotychczas skomercjalizować 50 proc. powierzchni, a dalsze 40 proc. jest już przedmiotem negocjacji, oceniamy jako duży sukces. Zamierzamy współpracować z głównym komercjalizatorem, Acteeum, w rozmowach z kolejnymi kluczowymi najemcami.

Spółka Acteeum Central Europe, która pozostaje wiodącym agentem najmu CH Ogrody, należy do Acteeum Group - firmy działającej w branży deweloperskiej i na rynku zarządzania nieruchomościami. Zainteresowanie spółki skupia się na miastach średniej wielkości i dotyczy budowy tradycyjnych galerii handlowych, a także retail parków. W Polsce obecnie, oprócz rozbudowy Ogrodów, Acteeum odpowiada również za projekt remodellingu centrum handlowego Sarni Stok w Bielsku-Białej - dla tego samego właściciela, CBRE Global Investors, jak również prowadzi budowę oraz komercjalizację Galerii Solnej w Inowrocławiu.

Źródło: Urbanity

Inne wiadomości o Centrum Handlowe Ogrody

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.