W każdym momencie, każdego dnia - nowa kolekcja wykładzin od Forbo

2019.11.15

Forbo Flooring, światowy lider w produkcji wykładzin, prezentuje nową kolekcję Eternal.

Eternal to znana ze swojej niezawodności, ceniona na rynku wykładzina PCV, którą można zastosować w obiektach o różnym przeznaczeniu. Dzięki swojej wytrzymałości, łatwości pielęgnacji oraz bardzo atrakcyjnemu wzornictwu jest idealnym rozwiązaniem do biur. Wzornictwo i kolorystyka jest ogromna: od bardzo realistycznych wzorów drewna, marmuru i kamienia, po wzory abstrakcyjne, wielobarwne przejścia kolorystyczne, a nawet tęcza! W ofercie jest również możliwość nadrukowania dowolnego wzoru na życzenie klienta i stworzenie personalizowanej podłogi!

Bogactwo wzorów i kolorów zarówno o wysokim, jak również i niskim współczynniku odbicia światła pozwala na wykreowanie odpowiedniego kontrastu względem ściany.
Wykładzina Eternal to podłoga praktycznie bezproblemowa. Jest łatwa w instalacji i pozostaje gładka oraz stabilna wymiarowo przez cały okres użytkowania. Posiada najwyższą odporność na zarysowania i plamy dzięki powłoce zabezpieczającej PUR Pearl, natomiast barwiona w masie warstwa użytkowa zapewnia nasycone i trwałe kolory.

Eternal to znacznie więcej niż praktyczna i funkcjonalna podłoga. To materiał, który łączy pokolenia i podłoga, której możesz zaufać.

Zobacz kolekcję wykładzin PCV Eternal na stronie: https://www.forbo.com/flooring/pl-pl/produkty/wyk-adziny-pcv-heterogeniczne-eternal-sarlon-onyx/eternal-wyk-adzina-pcv/b43skb

Źródło: Forbo

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.