Włoszczowa z nowoczesnym parkiem handlowym. Wiadomo kiedy ruszy jego budowa


2023.09.14
Autor: Bartosz Motorek
We Włoszczowej powstanie jedyny tak nowoczesny park handlowy w regionie. Inwestycja przy Wiśniowej, której budowa ma ruszyć w 2024 roku, zaoferuje ponad 20 sklepów znanych marek, jak i regionalnych przedsiębiorców i marek związanych z miastem.

Park handlowy Sekunda powstać ma na działce przy ulicy Wiśniowej, w sąsiedztwie węzła nowej obwodnicy Włoszczowej w ciągu drogi DW 786. Inwestorem jest specjalizująca się w nieruchomościach komercyjnych firma Quantum, natomiast koncepcją komercyjną i wynajmem powierzchni zajmuje się Mallson Polska.

W ostatnich tygodniach inwestor otrzymał prawomocne warunki zabudowy i jeszcze w tym miesiącu złożony zostanie wniosek o pozwolenie na budowę. Harmonogram inwestycji zakłada, że budowa ruszyć ma wiosną 2024 roku, natomiast otwarcie parku handlowego nastąpić ma na początku 2025 roku.

Sekunda Włoszczowa zaoferuje blisko 13 000 metrów kwadratowych powierzchni handlowej do wynajęcia, na której otwartych zostanie ponad 20 sklepów. Operatorem spożywczym został jedyny w regionie market LIDL. Ponadto klienci będą mogli skorzystać z restauracji drive, a także parkingu samochodowego na ponad 500 stanowisk.

Obecnie trwa komercjalizacja parku handlowego. Wiadomo, że w obiekcie swoje sklepy ulokują znane sieciowe marki modowe i obuwnicze, sklepy z ofertą sportową, drogeryjną, dziecięcą, rtv-agd, wyposażenia wnętrz oraz usługową.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.