Galeria Królewska powstanie w Sandomierzu

2012.10.10

Galeria Królewska w Sandomierzu to kolejny obiekt, którego otwarcie przewidziane jest na przyszły rok. Centrum pomieści około 20 sklepów i punktów usługowych. Inwestorem jest firma Wodrol Inwestycje z Lublina, a komercjalizuje Retail Concept.

Obiekt powstaje w północno-zachodniej części Sandomierza, u zbiegu ulic Słowackiego i Armii Krajowej na terenie największych osiedli mieszkaniowych.

- Dobór najemców został dopasowany tak, aby ich oferta odpowiadała codziennym potrzebom mieszkańców - mówi Alina Pękalska, leasing manager w firmie Retail Concept która komercjalizuje obiekt. - Obecnie prowadzimy zaawansowane rozmowy z operatorem spożywczym, sklepem z elektroniką, drogerią, apteką i potencjalnymi najemcami z innych branż "pierwszej potrzeby". Rynki handlowe w średnich miastach, takich jak Sandomierz, nie są jeszcze nasycone, co pozwala najemcom osiągnąć sukces biznesowy.


Docelowo w Galerii Królewskiej znajdzie się 20 lokali handlowo-usługowych rozmieszczonych na ponad 5 600 mkw. powierzchni najmu. Klienci będą mieli do dyspozycji 185 miejsc parkingowych zlokalizowanych na dachu centrum. Rozpoczęcie budowy zaplanowano na pierwszą połowę 2013 r.

Inwestorem jest spółka Wodrol Inwestycje z Lublina. Projekt architektoniczny został przygotowany przez MWM architekci.

Wyłącznym agentem komercjalizującym jest Retail Concept.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Galeria Królewska, MWM Architekci, Wodrol

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.