Zabudują jedną z ostatnich wolnych działek w tzw. trójkącie bermudzkim w centrum Kielc


2022.12.27
Autor: Bartosz Motorek/Wyborcza.pl
Mieszkania na wynajem bez miejsc postojowych - tak wygląda inwestycja, która powstanie w tzw. trójkącie bermudzkim w centrum Kielc. Wiosną przyszłego roku ruszy zabudowa ostatniej wolnej działki przy ul. Piotrkowskiej 14.

Na niewielkiej działce o powierzchni 393 metrów kwadratowych wybudowana zostanie 4-kondygnacyjna kamienica, zaprojektowana przez pracownię Tera Group. Inwestycja ma wydane pozwolenie na budowę, która rozpocznie się wiosną 2023 roku.

Niewielka kamienica powstanie przy ul. Piotrkowskiej 14, na jednej z ostatnich wolnych w tzw. trójkącie bermudzkim, miejscu, w którym przez lata z powodu nieuregulowanych stanów prawnych gruntów nie można było nic wybudować. Teraz się to zmienia i powstają kolejne budynki.

Niewielką działkę w centrum Kielc zakupiła spółka Transfer 24 za kwotę 1,845 mln zł brutto, która wybuduje w tym miejscu 4-kondygnacyjną kamienicę na 18 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 30 do 60 m kw. Na parterze zaplanowano dwa lokale pod działalność usługową. Inwestor nie zamierza sprzedawać mieszkań w tym budynku, a jedynie wynajmować.

Na terenie inwestycji nie będzie miejsc postojowych. Inwestor zabezpieczył miejsca na parkingu prywatnym w okolicy.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.