Największy park handlowy w Busku-Zdroju z nowymi sklepami


2023.09.19
Autor: Bartosz Motorek
Poszerza się lista najemców parku handlowego w Busku-Zdroju, zlokalizowanego przy ul. Bohaterów Warszawy. Zakończył się właśnie ostatni etap realizacji inwestycji.

Park Promyk w Busku-Zdroju to kompleks handlowy mieszczący się na działce przy ul. Bohaterów Warszawy, który powstawał w trzech etapach. Budowa rozpoczęła się w 2021 roku i trwała 1 rok. Łączna powierzchnia użytkowa to około 6 500 metrów kwadratowych. Jest to obecnie największy tego typu obiekt w mieście.

Zakończył się właśnie kolejny etap komercjalizacji inwestycji. Lista najemców Parku promyk poszerzyła się o sklepy Deichmann i Media Expert. Park handlowy to obecnie 11 lokali, a klienci mają do dyspozycji parking samochodowy na około 150 stanowisk.

Za projekt architektoniczny odpowiadają architekci z pracowni Biuro Architektoniczne Innebo. Inwestorem jest firma MAGTRANS, która realizuje projekt ze
wsparciem firmy doradczej Nuvalu Polska.

Opinie najemców prowadzących już działalność w parku były najlepszą rekomendacją dla kolejnych firm, które udało się nam pozyskać. Prowadzimy zaawansowane rozmowy na ostatnie wolne lokale i zakładamy finalizację procesu komercjalizacji na jesieni tego roku - mówi Sylwia Chromińskaz Nuvalu Polska.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.