W Tychach powstanie największe kino w mieście i najnowocześniejsze na Śląsku

2021.09.22

Multikino, które jest liderem na europejskim rynku kinowym otworzy w Gemini Park Tychy nowy format sieci.

Dobiega końca rozbudowa centrum handlowego Gemini Park Tychy, którego właścicielem jesy Gemini Holding. Równolegle podpisana została umowa najmu z marką należącą do Grupy Vue International, która jest właścicielem sieci multipleksów - Multikino.

W tyskim Gemini Park otwarte zostanie największe kino w mieście i najnowocześniejsze na Śląsku. Galeria handlowa będzie także pierwszym miejscem w regionie, w którym pojawi się nowy format sieci. W Gemini Park pojawi się siedmiosalowe kino o powierzchni ponad 2 300 mkw., którego wyróżnikiem będzie w pełni wyposażone w elektrycznie rozkładane skórzane fotele SuperVIP. Pozwala to na oglądanie seansów w pozycji półleżącej.

Multikino będzie podstawą oferty rozrywkowej w Gemini Park, w bezpośrednim sąsiedztwie strefy gastronomicznej, która również zyska na powierzchni, a także na ofercie. Mają tu powstać nowe lokale gastronomiczne, a także przestrzenie relaksu i zabaw dla dzieci.

Wraz z otwarciem nowej części galerii, zostanie otwarte również Multikino.

Gemini Park to jedna z najnowocześniejszych galerii handlowych w Polsce i pierwsza tak duża w Tychach, które oferuje 36 600 mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej do wynajęcia. W obiekcie działa prawie 130 sklepów, lokali gastronomicznych i punktów usługowych. Do grona najemców tyskiej galerii należą m.in. H&M, TK Maxx, Reserved, HalfPrice, Vistula, Wólczanka, Bytom, New Yorker, Cropp, Mohito, Sinsay, House, Kubenz, Big Star, Lavard, Diverse, Medicine, Monnari, Pako Lorente, Calzedonia, Gatta, Orsay, Lee/Wrangler/Levi’s, Apart, W.Kruk, By Dziubeka, Swiss, Time Trend, Yes, CCC, Deichmann, Ochnik, Ryłko, Wittchen, Wojas, Komfort, JYSK, home&you, Pepco, Homla, Douglas, Hebe, Kontigo, Inglot, Rossmann, Vision Express, Yves Rocher, Ziaja, Empik, Świat Książki, Smyk, Coccodrillo, Media Expert i RTV Euro AGD.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Asssss
    Gość
    2022-01-26 17:40:09
    Kiedy będzie te kino?ponoć miało być na jesień a tu już prawie wiosna puka do drzwi?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.