Trwa już budowa Gemini Park Tychy

2016.01.12

11 stycznia 2016 roku oficjalnie rozpoczęły się prace budowlane na działce, na której powstanie centrum handlowe Gemini Park Tychy. Inwestycja o wartości około 350-400 mln złotych zostanie oddana do użytku na przełomie trzeciego i czwartego kwartału 2017 roku.

Centrum Handlowego Gemini Park Tychy powstaje przy ulicy Beskidzkiej i zaoferuje 36 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się około 130 lokali handlowo-usługowych. Wybudowany zostanie również parking samochodowy na 1100 samochodów.

Założenie jest takie, by budynek był obiektem łatwo dostępnym dla klientów, a jego wnętrza były pełne naturalnego, dziennego światła, w czym pomoże duża ilość przeszkleń i otwarć widokowych. Wnętrza będą nawiązywały swoim charakterem do eleganckiej, miejskiej ulicy handlowej


- mówi Michał Korolczuk, architekt i project manager Gemini Holding.

Warto podkreślić fakt, że projektując budynek, starannie zaplanowaliśmy instalacje oraz dobieraliśmy materiały wykończeniowe tak, by były one przyjazne środowisku, a ich eksploatacja nie generowała wysokich kosztów utrzymania dla zarządcy i najemców obiektu


- dodaje M. Korolczuk.

Za komercjalizację centrum handlowego odpowiadać będzie firma CBRE. Wiadomo już, że wśród najemców Gemini Park Tychy znajdziemy sieć supermarketów Piotr i Paweł, drogeria, sklep z odzieżą dla dzieci oraz najemcy oferujący produkty dla domu.

Koszt inwestycji szacowany jest na około 350-400 mln zł. Oddanie obiektu do użytku zaplanowano na przełom III i IV kwartału 2017 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Gemini Park, Gemini Holdings, CBRE Property Management Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.