Otwarta Biedronka w parku handlowym Brzęczki Park Mysłowice


2020.04.06
Autor: Urbanity.pl
W sobotę, 4 kwietnia br., pierwsi klienci mogli zrobić zakupy w nowej Biedronce, która jest częścią wybudowanego parku handlowego Brzęczki Park Mysłowice.

Brzęczki Park Mysłowice to niewielki, parterowy park handlowy, który został wybudowany przy ulicy Ziętka w Mysłowicach, w dzielnicy Brzęczkowice. O godzinie 6 w sobotę, 4 kwietnia odbyło się oficjalne otwarcie parku handlowego. Mieszkańcy Mysłowic mogą robić zakupy w nowej Biedronce.

Godziny otwarcia supermarketu Biedronka to id godziny 6 do godziny 24, co jest związane z panującą na świecie pandemią koronawirusa. W nowej Biedronce funkcjonują zarówno kasy tradycyjne, jak i kasy samoobsługowe.

Głównymi najemcami Brzęczki Park Mysłowice są Biedronka, KIK, PEPCO, Rossmann, a ponadto w parku znajdziemy również sześć mniejszych sklepów handlowych. Zmotoryzowani klienci parku mogą korzystać ze 120 miejsc parkingowych.

Realizacja inwestycji Brzęczki Park Mysłowice rozpoczęła się w lipcu 2019 roku, a otwarcie nastąpiło w kwietniu br.

Komentarze


  • Patrycja G.
    Gość
    2020-05-30 21:05:24
    Dla mnie parking przy Biedronce w Brzeczki Park i pokryjomu udzielane mandaty za brak potwierdzenia z parkomatu w kwocie 150 zl to Oszustwo. Jestem z Brzeczkowic ale zachęcam do wspierania Biedronki na Slupnej a nie w Brzeczki Park z uwagi na pobierane opłaty niezgodnie z zasadami współżycia społecznego, po kryjomu i podstępem podczas gdy parking jest pusty i czynny od niedawna.

  • edyta
    Gość
    2020-06-23 10:36:45
    Zgadzam się w 100% z przedmówcą

  • Mariusz
    Gość
    2020-07-21 22:03:29
    Najdroższe Bułki świata, 95 zł za 15 minut parkowania.
    Omijajcie z daleka ten park!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.