Na Śląsku, w pobliżu autostrady A4 rośnie nowe centrum logistyczne


2022.02.01
Autor: Urbanity.pl
W Mysłowicach trwa budowa nowoczesnego centrum logistycznego o powierzchni prawie 60 000 mkw. Pierwsza część inwestycji będzie gotowa już w lipcu tego roku.

Polski deweloper powierzchni magazynowo-produkcyjnych 7R buduje na Śląsku centrum logistyczne 7R Park Mysłowice. Inwestycja będzie miała zastosowanych wiele rozwiązań proekologicznych.

7R Park Mysłowice będzie nowoczesnym projektem magazynowo-produkcyjnym, który składał się będzie z dwóch budynków o łącznej powierzchni ponad 59 000 mkw. Pierwszy z obiektów dostarczy na rynek 50 570 mkw. powierzchni najmu, z kolei drugi - 8 573 mkw. Inwestycja wyróżnia się podwyższonym standardem i uniwersalnością – może być przeznaczony zarówno na składowanie, jak i lekką produkcję. W ofercie znajdują się moduły zaczynające się od 3 850 mkw. 7R daje możliwość przygotowania dedykowanego pod wymagania klienta zaplecza biurowego.

Pierwszy etap inwestycji w Mysłowicach zostanie oddany do użytku już w lipcu br.

7R Park Mysłowice to także wiele rozwiązań proekologicznych, w tym m.in. panele fotowoltaiczne, oświetlenie LED z systemem DALI, doświetlenie światłem dziennym poprzez świetliki dachowe czy ekologiczny system ogrzewania. Obiekty objęte będą certyfikacją BREEAM na poziomie Very Good.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.