W Mikołowie powstaje kolejny etap Osiedla Storczyków

2020.03.16

Grupa Murapol wprowadziła do oferty 114 mieszkań, które powstaną w ramach drugiego etapu inwestycji - Osiedle Storczyków w Mikołowie.

Inwestycja Grupy Murapol powstaje na działce przy ulicy Storczyków w mikołowskiej dzielnicy Reta. Deweloper wprowadził właśnie do sprzedaży mieszkania z drugiego etapu osiedla.

Oferta inwestycja powwiększona została o 114 mieszkań w układach od kawalerek po lokale 2-, 3- i 4- pokojowe w 5-kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym z podziemną halą garażową na 80 miejsc parkingowych. Do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców zaplanowano także 100 miejsc postojowych na terenie inwestycji. Metraże mieszkań zostały rozplanowane od 25 do ok. 67 mkw. z balkonami na piętrach i ogródkami na parterze.

Za projekt architektoniczny osiedla odpowiada Murapol Architects Drive SA., pracownia projektowa należąca do Grupy Murapol. Budowa II etapu rozpoczęła się w lipcu 2019 roku, a jej zakończenie zaplanowano na IV kwartał 2020 roku. W połowie tego roku oddany zostanie do użytku I etap Osiedla Storczyków. W ofercie znajdują się jeszcze ostatnie wolne mieszkania.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.