Murapol z pierwszym etapem w Mikołowie

2019.01.31

W drugim kwartale tego roku rozpocznie się budowa pierwszego etapu Osiedla Storczyków, którego deweloperem jest Grupa Murapol. Właśnie ruszyła sprzedaż mieszkań.

W pierwszym, premierowym etapie inwestycji firmy Murapol w Mikołowie, wybudowany zostanie 4-kondygnacyjny budynek mieszkalny, w którym zaplanowano 81 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej na poziomie ponad 3 600 mkw. Dla zmotoryzowanych przygotowanych zostanie 111 miejsc parkingowych naziemnych.

Grupa Murapol rozpoczęła właśnie sprzedaż mieszkań w pierwszym etapie Osiedla Storczyków. W ofercie znajdują się zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe o zróżnicowanych układach i metrażach, od 27 do ponad 63 mkw. Mieszkania na parterze posiadały będą tarasy, a lokale na pietrach balkony. Teren osiedla zostanie zagospodarowany zielenią oraz elementami małej architektury.

Docelowo na działce przy ulicy Storczyków w Mikołowie powstanie prawie 200 mieszkań w dwóch etapach. Budowa pierwszej fazy projektu rozpocznie się w II kwartale br., a zakończy również w II kwartale, ale 2020 roku.

Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiada Murapol Architects Drive Sp. z o.o.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.