Kolejne mieszkania w ofercie firmy Atal w Katowicach

2021.01.21

Osiedle Francuska Park w Katowicach zostanie rozbudowane o kolejny etap inwestycji. Atal wprowadził właśnie do sprzedaży mieszkania z szóstego etapu.

Ogólnopolski deweloper wprowadził do swojej oferty mieszkania z szóstego etapu osiedla Francuska Park, które zlokalizowane jest w dzielnicy Muchowiec, w sąsiedztwie Doliny Trzech Stawów oraz Katowickiego Parku Leśnego.

Przy ulicy Szybowcowej wybudowany zostanie ośmiopiętrowy budynek wielorodzinny z 178 mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach od 38 do nawet 147 metrów kwadratowych. Wszystkie lokale posiadały będą balkony, loggie, a mieszkania na parterze - ogródki. Całość uzupełnią cztery lokale o charakterze handlowo-usługowym, które mieściły się będą w parterze budynku.

W podziemnej hali garażowej znajdzie się miejsce na ponad 120 miejsc pojedynczych i rodzinnych. Dodatkowe 25 stanowisk oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych zaplanowano na zewnątrz obiektu. Każda klatka schodowa wyposażona zostanie w dwie windy.

Za projekt architektoniczny osiedla odpowiada pracownia Wojciecha Wojciechowskiego. VI etap inwestycji powinien zostać zrealizowany w niecałe dwa lata.

Francuska Park to obecnie ponad 880 mieszkań oraz 15 lokali handlowo-usługowych.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • kamil
  Gość
  2021-01-21 10:52:44
  Siostra mieszka na tym osiedlu, jest bardzo atrakcyjne pod względem lokalizacji, wcale mnie nie dziwi rozbudowa osiedla bo tu chętnych na mieszkania na pewno nie brakuje

 • iza
  Gość
  2021-01-26 11:04:49
  Z tego miejsca zrobiło się już osiedle zalane betonem, widok do sąsiada w okno, rzeczywiście jest się czym zachwycać. Są lepsze inwestycje i lepsze miejsca

 • mieszkaniec
  Gość
  2021-02-05 08:22:04
  ja tak nie uważam, chcesz mieszkać w mieście, w blokach to takie są uroki, jak kupowałem tu mieszkanie to się tego spodziewałem że nie będę miał parku przed oknem tylko bloki

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.