Jeden z najnowocześniejszych biurowców na Śląsku z certyfikatem na poziomie Excellent

2021.12.14

Oddany do użytku w połowie 2020 roku biurowiec DL Piano w Katowicach uzyskał certyfikat BREEAM In-Use na poziomie Excellent.

DL Piano to nowoczesny biurowiec wybudowany przez DL Invest Group, który oferuje 17 000 mkw. powierzchni do wynajęcia, która obejmuje zarówno nowoczesne, elastyczne przestrzenie biurowe, jak również komplementarne funkcje handlowe, usługowe i rekreacyjne.

Na terenie biurowca znajduje się przedszkole, klub fitness oraz restauracje: Nova Sushi oraz włoska Grano Restaurant & Bistro, a najemcy moga skorzystać z oferty drogerii, sklepów spożywczych, piekarni, sklepów z artykułami dla domu.

Certyfikacja ekologiczna BREEAM to ważny punkt w realizacji każdego z naszych nowych projektów. Projektując i realizując inwestycje skupiamy się zarówno na środowisku wewnętrznym, jak i zewnętrznym naszych budynków. Zapewniamy najwyższej jakości powierzchnie biurowe, bogatą ofertę handlową i usługową, która służy nie tylko naszym najemcom, ale także lokalnym społecznościom, a także dbamy o otoczenie prowadząc ponadnormatywne nasadzenia drzew i innych roślin, implementując ule na terenie naszych projektów czy zapewniając odpowiednią infrastrukturę dla osób dojeżdżających do pracy rowerami” – mówi Dominik Leszczyński, CEO DL Invest Group

Za proces certyfikacji DL Piano odpowiadała firma Sweco Polska.

DL Invest Group prowadzi obecnie również budowę kompleksu mixed-use DL Prime w Gliwicach. Inwestycja dostarczy na rynek 19 000 mkw. przestrzeni do wynajęcia. Oddanie do użytku nastąpi w III kwartale 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.