Częstochowa kolejnym miastem z parkiem handlowym PANOVA


2020.02.28
Autor: Urbanity.pl
W Częstochowie przy ulicy Jagiellońskiej 30A otwarty został park handlowy, którego inwestorem jest gliwicka firma PANOVA. Pierwsze sklepy przyjmują już klientów.

W czwartek, 27 lutego odbyło się otwarcie parku handlowego PANOVA, który powstał na działce przy ulicy Jagiellońskiej 30A w Częstochowie. W parterowym obiekcie o powierzchni ponad 2 000 metrów kwadratowych, otwarte zostały sklepy: Action, RTV Euro AGD oraz Rossmann. Wkrótce będzie można zrobić również zakupy w Piekarnio-Cukierni Ziarenko.

Dla klientów zmotoryzowanych przygotowany został zewnętrzny parking samochodowy na 220 miejsc parkingowych. W sąsiedztwie otwartego parku handlowego PANOVA, funkcjonuje również hipermarket oraz stacja benzynowa.

Inwestorem, wykonawcą oraz projektantem częstochowskiego parku handlowego jest firma P.A. Nova, która od ponad 30 lat zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych, zarówno dla własnych potrzeb, jak i dla klientów. Obecnie Grupa Kapitałowa posiada dziewięć obiektów handlowych, w tym cztery galerie w takich miastach jak: Jaworzno, Kędzierzyn-Koźle, Przemyśl i Kluczbork. W Raciborzu znajduje się pawilon biurowo-usługowy, a w Jaworznie, Chorzowie, Zielonej Górze i Częstochowie - parki handlowe. Zarządzaniem obiektami zajmuje się specjalnie powołana w tym celu spółka P.A. NOVA Management.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.