Galeria Stela w Cieszynie z pierwszymi najemcami

2014.09.22

Fundusz Inwestycyjny INBAP poinformował o podpisaniu pierwszych umów najmu w realizowanej inwestycji Galerii Stela w Cieszynie. W nowopowstającym obiekcie swoje sklepy otworzą takie marki jak: CCC, RTV Euro AGD, Martes Sport, Pepco i Świat Zabawek, zajmując powierzchnię ponad 2 211 metrów kwadratowych.

Jak podkreśla Katarzyna Czajkowska, rzecznik prasowy INBAP w sprawie pozostałych lokali prowadzone są wysoko rozwinięte rozmowy negocjacyjne:

Ulokowanie obiektu w samym sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKS i PKP oraz bliskiej odległości od Mostu Przyjaźni, łączącego polski Cieszyn z Cieszynem czeskim utwierdza nas w przekonaniu o sukcesie inwestycji i znacznie ułatwia rozmowy z partnerami.


Galeria Stela w Cieszynie będzie posiadała cztery kondygnacje oraz powierzchnię ok 10 tys. m.kw. powierzchni najmu. Za koncepcję i projekt architektoniczny odpowiada pracownia architektoniczna Król. Projektowanie Architektoniczne z Warszawy. Proces komercjalizacji przeprowadza dział najmu inwestora.

Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na pierwszy kwartał 2015 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Galeria Stela, Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych InBap

Komentarze


  • Stanisław
    Gość
    2018-01-31 19:35:29
    Galerie budują a podwykonawcom nie płaca

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.