Apartamentowa inwestycja premium w sąsiedztwie sopockiego mola

2021.05.20

W atrakcyjnej lokalizacji Sopotu powstanie kameralna inwestycja mieszkaniowa z segmentu premium. Budowa ruszyć ma już w przyszłym miesiącu.

Spółka celowa, w skład której wchodzi Grupa RWS zakupiła nową działkę w willowej części Sopotu, przy ulicy Grunwaldzkiej i Na Wydmach, zaledwie 150 metrów od morza, w sąsiedztwie sopockiego mola, mariny oraz jednego z najbardziej popularnych deptaków w całym Trójmieście tzw. Monciaka. Nieruchomość ma wydane prawomocne pozwolenie na budowę.

Nowy właściciel działki planuje budowę kameralnego, 4-kondygnacyjnego budynku wielorodzinnego o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej ponad 300 metrów kwadratowych. Inwestycja oferowała będzie cztery wysokiej klasy apartamenty o powierzchni 80 mkw. Na dachu budynku znajdzie się prawie 100-metrowy taras, który dostępny będzie wyłącznie dla przyszłych mieszkańców.

Do realizacji kameralnego budynku w Sopocie wykorzystane zostaną naturalne kolory i szlachetne materiały, a zaokrąglony narożnik kamienicy nawiązuje do kształtu działki.

Prace budowlane ruszą w czerwcu br. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Rochman Drohomirecki Architekci.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.