Qualia sprzedaje działkę w Juracie pod luksusowe apartamenty


2016.08.31
Autor: Urbanity.pl
Qualia Development potwierdziła transakcję sprzedaży gruntów w Juracie, na Mierzei Helskiej, które mają łączną powierzchnię 16 640 metrów kwadratowych. Wartość transakcji, w której sprzedającego reprezentowała firma Colliers International, wyniosła ponad 40 milionów złotych.

Qualia Development to spółka deweloperska wywodzącą się z Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego. Sprzedaż dotyczyła dwóch gruntów inwestycyjnych, na których mogą powstać luksusowe projekty mieszkalne z widokiem na zatokę oraz budynek hotelowy.


W trakcie trwania procesu toczyły się również rozmowy na temat kategoryzacji i standaryzacji obiektu hotelowego. W wyborze sieci hotelowej, która wybuduje swój obiekt na rzeczonej działce doradzał również Colliers


- mówi Emil Domeracki z Colliers International, odpowiedzialny za transakcję.

Sprzedający realizuje projekty na rynku budownictwa mieszkaniowego oraz buduje sieć condohoteli sieciowych zarządzanych pod brandem globalnej marki hotelowej Golden Tulip.

Dział Doradztwa Inwestycyjnego Colliers International wspierał niedawno spółkę w sprzedaży 100% udziałów w spółce Fort Mokotów Inwestycje za 133,5 mln złotych.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.